Огляд програми ADE Green 2017

Огляд програми ADE Green 2017

Тема цьогорічної конференції ADE Green – мистецтво для соціальних змін, полягає в тому, щоб показати, як артисти з усього світу присвячують своє життя благородній меті спонукати суспільство до екологічної раціональності, впровадження інновацій та позитивних соціальних змін.

Якщо ви хочете змінити світ на краще, вам потрібні люди, що готові боротися за це, що робитимуть те, у що віритимуть. Для цьогорічної конференції ADE Green  організатори розшукали тих, хто творить зміни і надихає оточуючих. Творці  ADE Green вірять у потенціал людей, їхні мрії та ідеали, не залежно від того наскільки вони відомі. Ця конференція з видатними спікерами, воркшопами і дискусійними панелями протягом дня спробує надихнути та відповісти на всі питання пов’язані з цьогорічною темою.

Екологічність

 • Переробка відходів: як стати безвідходним фестивалем. Ця панель запропонує і обговорить рішення для ефективної переробки матеріалів відповідно до потреб організаторів фестивалів а також як організувати безвідходний фестиваль.
 • Майбутні фестивалі: редизайн сцен. Тут будуть обговорювати способи дизйну і розробки сцен, матеріали які для цього використовуються і як покращити їхню функціональність.
 • The Plastic Panel. Тут ви дізнаєтесь все про розподіл, переробку і використання пластику на фестивалі.
 • Як ви можете успішно запобігати кліматичним змінам і залучати нову аудиторію? Отримайте відповідь і на це питання, як краще залучити людей та мобілізувати їх навколо кліматичних змін.
 • Воркшоп “як імплементувати Smart Power Plan”. На цьому воркшопі ви дізнаєтесь основи енергоефективності а також про різницю між звичайним використанням енергії та Smart Power Plan, що включає в себе визначення надійності, надлишковості, вибірковості та очікування щодо пікових навантажень, якість енергії,  а також моніторинг використання енергії в режимі реального часу та аналіз даних.
 • Збалансований івент менеджмент. Огляд івент менеджменту, що стосується широкого кола питань, включаючи страхування, забезпечення електроенергією, закупівлі, поводження зі сміттям, використання води, логістика і транспорт, зміна поведінки.
 • “Зміна клімату – масштабне пробудження”. Лекція професора Chris Rapley – однго з найвідоміших у світі кліматологів, про кліматичні зміни.

Інновації

 • Фестивалі, як провідний шлях до стійкого майбутнього. Під час цієї панелі буде презентовано п’ять інновацій, що вийдуть на ринок під час наступного фестивального сезону.
 • Як фестивалі можуть сприяти поліпшенню процесу надання гуманітарної допомоги? Duncan Stutterheim (ID&T) і Juriaan Lahr (нідерландський Червоний Хрест – IFRC) під час ADE Green пояснять, як на фестивалях можна тестувати різноманітні інновації та до чого це може призвести.

Соціальні зміни

 • Розблокування зацікавленості: як досвід розвиває зацікавленість. Це буде дискусія між двома нідерландськими волонтерськими ініціативами:  10,000 HOURS і ECO coin. Обидві ініціативи успішно залучають аудиторію різних фестивалі для змін ситуацій, коли мова йде про соціальні зміни і пошук творчих шляхів, щоб допомогти людям брати участь в цих заходах.
 • Мистецтво для соціальних змін. Як почати революцію? Інтерв’ю з учасницею гурту Pussy Riot Надією Толоконіковою.
 • ЛГБТ спільнота і нічне життя. Ця панель буде присвячена обговоренню важливості нічного життя, коли мова йде про встановлення рівності і як клуби функціонують не лише як безпечне місце, щоб бути собою і розділити це відчуття зі спорідненими душами але і як креативне підгрунтя для сучасної поп-культури.
 • Походження зібрань: чому ми робимо те, що робимо? Чому ми відчуваємо бажання збиратися разом та святкувати? У цій панелі виступлять одні з найбільш революційних фестивальних організаторів у світі і розкажуть найпотаємніші причини того, що вони роблять.
 • Pussy Versus Putin: документальний фільм режисера Gogol Wives.

ADE Green 2017 відбудеться 18 жовтня, в середу.Квитки коштують 35 €. Вхід вільний для тих, хто має ADE Pass & ADE Conference Pass.
Локація: театр  DeLaMar

/* */