NGHTDVSN анонсували чотири вечірки під час ADE 2017

NGHTDVSN анонсували чотири вечірки під час ADE 2017

Команда NGHTDVSN представила свою програму на ADE 2017. Вона складається з чотирьох вечірок у трьох різних локаціях. А за музичним наповненням це будуть абсолютно різні куточки спектру електронної музики.

П’ятниця, 20 жовтня, 23:00 – 8:00, квитки 40 €. Локація: клуб De Marktkantine

 NGHTDVSN і агентство LittleBig об’єдналися, щоб презентувати TELEPORT у перший день програми NGHTDVSN. В лайнапі найвизначніші імена з ростеру LittleBig. Серед хедлайнерів музичний майстер Jon Hopkins, дуже впливовий лондонський продюсер, чий продакшен і велика кількість вдалих колаборацій є вражаючими і за кількістю і за якістю. Також лайв на вечірці відіграє один з найяскравіших артистів Warp Records –  Clark.

Близький друг NGHTDVSN Max Cooper виступить з діджей сетом, але ті, кому відоме це ім’я знають, що і цей сет нікого не залишить байдужим. Не варто пропустити і сет данського артиста Courtesy, який в липні цього року записав подкаст для Resident Advisor.

П’ятниця, 20 жовтня, 22:00 – 7:00, квитки 40 €. Локація: клуб Het Sieraad

Тут відграє один із засновників NGHTDVSN – Stephan Bodzin, та ще й лайвом! Чудову компанію йому складе  Kiasmos – артист із Бремену, що відомий своєю сумішшю потужного ритму з чудовими мелодійними інтрпретаціями, завядки чому і став відомим. А Konstantin Sibold, Redshape і багатьом відомий латвієць Baikal стануть неперевершеним доповненням цієї ночі.

П’ятниця, 20 жовтня, 23:00 – 7:00, квитки 21.70 €

Також NGHTDVSN організують шоукейс лейблу Keinemusik у Chicago Social Club. Де свої сети відіграють берлінський покровитель елегантного діпового звучання електронного спектру &Me спільно з  Adam Port і Rampa, і уже декому відомий новачком Reznik.

Субота, 22 жовтня, 22:00 – 7:00, квитки 35.70 €. Локація: клуб Het Sieraad.

Певною мірою класичний лайнап для NGHTDVSN, що складається з артистів, які з самого початку з ними. Іще один сет від віртуоза Max Cooper. Артиста який зміг побудувати свою кар’єру на грунті ідеальної студійної роботи та відданості інноваційним візуальним і інтерактивним елементам у своїх виступах. 

Іще одна перлина ночі – німецький дует Extrawelt, багатьом відомий своїми разковими релізами “Soopertrack” і “Drehfehler”.  На увагу також заслуговує і лайв всесвітньо відомих шведські музичних послів Sebastian Mullaert & Ulf Eriksson.

/* */