Як фестивалі можуть сприяти поліпшенню процесу надання гуманітарної допомоги

Як фестивалі можуть сприяти поліпшенню процесу надання гуманітарної допомоги

Duncan Stutterheim (ID&T) і Juriaan Lahr (нідерландський Червоний Хрест – IFRC) під час ADE Green пояснять, як фестивалі можуть сприяти поліпшенню процесу надання гуманітарної допомоги.

Після урагану Ірма, що зруйнував країни Карибського басейну, і великою катастрофою, яку він залишив після себе, світ точно зрозумів, що відбуваються невідворотні кліматичні зміни. Минулого року, під час ADE Green, інноваційна платформа Open-House запустила пілотний проект спільно з нідерландським Червоним Хрестом, щоб показати, як фестивалі можуть допомогти інноваціями у сфері гуманітарної допомоги. Після успішних випробовувань під час фестивалю Mysteryland минулого літа, коли двоє стартаперів протестували свої вітрові та сонячні генератори електроенергії, проект став ще більш актуальним після урагану Ірма. Завдяки довірі, яка виникла між двома ініціативами, Червоний Хрест погодився відправити сонячні панелі до Сен-Мартен для відновлення електропостачання. Зазвичай цей процес займає набагато більше часу, оскільки необхідно здобути довіру для реалізації подібних ініціатив.

Чи можуть фестивалі сприяти покращенню надання гуманітарної допомоги?
Фестиваль став чудовим місцем для тестування обладнання і наочно довів, що все працює. Під час дискусії на тему “Чи можуть фестивалі сприяти покращенню надання гуманітарної допомоги?” Duncan Stutterheim, засновник ID&T, і Juriaan Lahr, глава відділу міжнародних операцій нідерландського Червоного Хреста, будуть обговорювати, як можна успішно випробувати майбутні інновації на фестивалях і до чого це може призвести.

Що ви можете зробити?
Ви зацікавлені в тому, чому відбуваються екстремальні зміни погоди, і що ви можете зробити з цим? Професор Chris Rapley – один з найвідоміших у світі кліматологів, проведе лекцію про кліматичні зміни і поділиться своєю вірою в те, що творчість повинна бути центром формування майбутніх кліматичних ініціатив у рамках панелі “Зміна клімату – масштабне пробудження”.

Раціональне використання ресурсів, інновації і соціальні зміни є важливою частиною ADE Green. Впродовж дня подія намагатиметься надихнути і відповісти на питання, що пов’язані з усіма питаннями цих тем.

Детальна програма конференції. Подія відбудеться 18 жовтня з 10:00 до 17:30 за амстердамським часом.

Локація: театр  DeLaMar

/* */