6 фільмів, які варто переглянути під час ADE 2017

6 фільмів, які варто переглянути під час ADE 2017

Настав час для новин про цьогорічну програму фільмів на ADE. Melkweg Cinema це місце де ви зможете відпочити від насичених конференцій або ж цікаво провести час в очікуванні нічної програми. Традиційно, буде кількадесят показів за 5 днів, але ми пропонуємо Вашій увазі шість документальних фільмів, які точно не залишать байдужими. Вхід вільний для власників ADE Card. Також за годину до показу буде можливість придбати квитки. Кількість місць обмежена, тому варто приходити завчасно.

Середа, 18 жовтня

Pussy versus Putin – Anonymous
Час показу: 13:15 – 15:00 за амстредамським часом.

Похмурий фільм про боротьбу анархістського жіночого гурту Pussy Riot проти російського президента, про їхню історію від перших виступів до потрапляння за грати. Пізніше, цього ж дня, у театрі DeLaMar відбудеться інтерв’ю з Надією Толоконніковою, однією з учасниць гурту, який було засуджено до двох років позбавлення волі після проведення антиутіністської акції. Надя виступить в рамках панелі “мистецтво для соціальних змін/ як почати революцію?”. Фільм та панельна дискусія є частиною програми ADE Green.

The man from Mo’Wax – Matthew Jones
Час показу: 18:30 – 22:00

Приголомшливий документальний фільм про злети і падіння James Lavelle – британського продюсера, діджея засновника проекту UNKLE і лейблу Mo’Wax. UNKLE з 1992 по 2016 роки діджейський колектив, який окрім Джеймса складається з  Tim Goldsworthy, DJ Shadow та гостьових продюсерів. З 2016 року, після чотирьох річної перерви, колектив знову виступає лайвом.
Лейбл Mo’Wax засновнаний 1992 року, видає хіп-хоп та тріп-хоп.

П’ятниця, 20 жовтня

Hot Sugar’s Cold World – Adam Bhala Lough
Час показу: 19:00 – 23:00

Захоплюючий портрет музиканта Hot Sugar та його нав’язливий пошук звуків навколишнього середовища для використання у його trippy треках.

Europe in 8 Bits – Javier Polo
Час показу: 21:00 – 23:00

Документальний фільм про повторне використання застарілих технологій творчими способами для відтворення музики. Розповідь, про нову музична тенденцію, яка поширюється по всій Європі. Зірки цього музичного руху розкривають, як повторно використовувати старі ігорові приставки, на кшталт Nintendo GameBoy, NES, Atari ST, Amiga та Commodore 64, щоб перетворити їх на інструмент, здатний створювати новий звук, сучасний ритм та інноваційний музичний стиль. Це новий спосіб інтерпретації музики, виконаної великою кількістю артистів, які демонструють свої навички в перетворенні цих “обмежених” машин, призначених для дозвілля у 80-х роках, в дивовижні музичні та графічні інструменти. Це не залишить байдужим нікого.

Субота, 21 жовтня

Ibiza Occident – Günter Schwaiger
Час показу: 19:00 – 22:00

Острів вечірок Ібиця поєднує в собі не привітну природу з чудово працюючою комерційною розважальною індустрією. Що ж робить цей іспанський острів таким магічним місцем?

Sound of Belgium – Jozef Devillé
Час показу: 21:00 – 23:00

Це історія про те, як наприкінці 80х музичний рух New Beat з маленької Бельгії зміг завоювати танцполи по всьому світу.

Локація: Melkweg Cinema

Також з 18 по 22 жовтня ви можете відвідати кінотеатр LAB111 заради різносторонньої фільмової програми. І вперше під час ADE, цього року, буде працювати кінотеатр віртуальної реальності за адресою Oosterdokskade 5, 1011 AD. Також, у п’ятницю відбудеться світова прем’єра фільму “Avicii: True Stories”, потрапити на яку можуть лише 50 власників ADE Card. “True Stories” це 30-хвилинний концертний фільм про фінальне шоу артиста, що відбулось 28 серпня 2016 р. на Ібиці.

головне фото: Maurice Vinken

/* */