ADE Sound Lab представила вечірню програму

ADE Sound Lab представила вечірню програму

Настав час для чергового анонсу цьогорічного ADE 2017.  Раніше ми уже повідомляли про повернення Roland на ADE Sound Lab а зараз представляємо вечірню програму від цієї конференції. Денну програму ми також уже анонсували.

Четвер, 19 жовтня, 20:00 – 22:00 за амстердамським часом.
Вечірка з нагоди дебютного релізу Binkbearts. В лайнапі також Niels Broos і спеціальні гості.

Музичний чарівник Binkbeats 13 жовтня видасть свій довгоочікуваний дебютний реліз “Private Matter Previously Unavailable pt. 1”. А через тидень буде святкувати цю подію з друзями і відвідувачами ADE Sound Lab. Раніше Binkbeats уже відзначився у 2015 році релізом “Beats Unraveled”, до якого увійшло 12 треків вирізаних з його сетів у Boiler Room. На сцені артист використовує широкий спектр обладнання, і не завжди музичного – від віброфону і китайської арфи до друкарських машинок. А імпровізувати під час лайву так як він – може далеко не кожен продюсер.

також відвідувачів чекає ще один лайв, від хорошого друга Binkbeats, співавтора його дебютного релізу – Niels Broos. Супер талановитий віртуоз синтезаторів, який підписався минулого року на лейбл Alpha Pup. Де і вийшов реліз записаний спільно з The Kyteman Orchestra і Jameszoo. І уже зовсім скоро він представить свій власний джаз.

Між двома лайвами також будуть два діджей сети від таємних гостей, імена яких стануть відомі безпосередньо в день події.


Edison Jams presents: Modular Sessions at ADE Sound Lab.

П’ятниця, 20 жовтня, 20:00 – 22:00, за амстердамським часом
Edison Jams presents: Modular Sessions at ADE Sound Lab.

Edison Jams: “розумні люди роблять круті речі, круті люди роблять розумні речі”. П’ять гуру модульних синтезаторів зберуться в одному місці в один час. Звуковий експеримент без правил. Очікуйте несподіване!

Sjamsoedin– уже протягом двох десятиліть працює над розробками музичних інструментів, кульмінацією цієї роботи стало створення власної модулярної системи кілька років тому. Він подорожував світом разом з декількома гуртами і ніколи не втрачав пристрасті до музики, завжди використовуючи технології і грув, щоб розкачати танцпол.

Kypskiдіджей і продюсер, який почав свою кар’єру з того, що став шестикратним нідерландським чемпіоном зі скретчингу. Але в кінцевому підсумку пішов за своїм серцем і занурився у сферу звукового дизайну та написання музики. Його головний музичний інструмент – вініловий програвач, завдяки якому виражається його прагнення до новизни та інновацій.

Patrick Detampel & Ashley M Puente
Patrick Detampel народився у 1980 році, а перше знайомство з електронною музикою відбулось завдяки Commodore 64 ( домашній комп’ютер з 64 КБ оперативної пам’яті, був популярний в 1980-х роках) і програмі Soundmonitor у віці 7 років. Зібравши чимало MIDI-клавіатур і аналогових синтезаторів, секвенсерів і драм машин на початку 2000-х, він згодом обміняв більшу їх частину на модульні синтезатори  Eurorack. Зараз Patrick один з розробників обладнання від SUPERBOOTH та спеціаліст з продажу в Alex4 Distribution.
Ashley M Puente – імпровізаторка, візуальний артист, яка грає  на модульних синтезаторах Eurorack. Її музика і візуальна творчість натхненні духом 60-70х рр. і космічним рухом, що в той час виник у Каліфорнії. Вона записує музику з метою відобразити активну природу світла та атмосфери через створення звукового ландшафту шуму, басу і ритмічних патернів.

Obtrude – з 2010 року збирає модульні синтезатори. Після кількох років ретельних експериментів він розробив власне грізне і темне звучання, яке від недавнього часу відтворює лайвом на своєму сетапі. Його звучання безупинну еволюціонує змішуючи разом індустріальний техно-світ та експериментальну електронну музику. Завдяки нескінченним імпровізаціям артиста зі структурою танцювального техно жоден його виступ ніколи не повторюється, що робить кожен лайв унікальним досвідом для слухачів.

Голоовне фото: Mark Richter

/* */