Під час ADE Green буде обговорено майбутнє пластику

Під час ADE Green буде обговорено майбутнє пластику

Представлена організацією
Green Events ця дискусійна панель  буде спрямована на пошук можливостей відповідального використання пластику і його майбутнього

Бренди і організації фестивальної індустрії об’єднують свої сили, приймаючи на себе провідну роль у відповідальному використанні пластику. Спільно з ADE нідерландський державний секретар з питань інфраструктури та водного господарства – Stientje van Veldhoven, а також інші партнери, анонсують новий екологічний проект щодо переробки і повторного використання пластику. Секретар працює над європейськими нормами, щоб спільно з міжнародними партнерами створити безвідходну економіку в країні.

Також, серед спікерів діджей і предюсер  Sam Feldt та співзасновник фестивалю DGTL Jasper Goossen. Sam Feldt розповість на власному прикладі, що він робить для зменшення впливу пластику на нашу планету, а Jasper Goossen буде говорити про екологічні ініціативи на фестивалях, які були впроваджені за останні три роки. Крім того, його власний фестиваль DGTL   планує стати повністю безвідходним до 2020 року.

ADE Green це платформа для обміну знаннями та досвідом, а також стимулювання інновацій, екологічних ініціатив та соціальних змін. Вона спрямована на натхнення великої аудиторії залучати та змінювати поведінку для кращого майбутнього. ADE Green відбудеться в середу, 17 жовтня, з 12 до 18 години у театрі DeLaMar.


/* */