Metropole Orkest та Colin Benders виступлять на концерті-відкритті ADE

Metropole Orkest та Colin Benders виступлять на концерті-відкритті ADE

Metropole Orkest та нідерландський артист Колін Бендерс  (Colin Benders), який відомий грою на модульних синтезаторах, спільно виступлять на концерті у клубі Melkweg на честь відкриття ADE 2018.

Після новин про сім спеціальних шоу Awakenings’ та Afterlife ADE з гордістю повідомляє, що Колін Бендерс і Metropole Orkest приєднаються до виконавців у Melkweg в середу 17 жовтня як ‘Colin Benders & Metropole Orkest’.

Після успішної співпраці та виступу  Scripted Orkestra & Henrik Schwarz у 2016 році та Jameszoo в 2017 році, володар Ґреммі Metropole Orchest знову організовує концерт-відкриття в клубі Melkweg цього року, і цього разу він об’єднає зусилля з нідерландським віртуозом модульного синтезатора Коліном Бендерсом, раніше відомим як Kyteman. Незважаючи на те, що він більше не займається улюбленою грою на трубі та не бере участі у оркестрових концертах загалом, в якості експерименту Колін зіграє з Metropole Orchest під керівництвом головного диригента Жюля Баклі (Jules Buckley).

Багато років Колін Бендерс був успішним виконавцем на ім’я Kyteman. Зі своїм Kyteman Orchestra він грав на безлічі фестивалів та протягом кількох років гастролював Нідерландами та Європою. З 2016 року Бендерс цілковито захопився модульними синтезаторами, які він демонстрував на попередніх ADE у своїх виступах лайвом.

Спочатку були Колінові лайв стріми із його «машиною», які він нещодавно запустив. Такі виступи – від першої і до останньої секунди цілковита імпровізація. Як ця музика перетвориться у повноцінну лайв-виставу із повним оркестром залишається питанням, але із талантом і досвідом Коліна Бендерса та потягом до експериментів та імпровізацій Metropole Orchest під керівництвом Жюля Баклі це партнерство може стати неймовірним.

Коли ви чуєте слово «оркестр», перше, що спадає на думку, – класична музика. Але Metropole Orkest виконує джаз, поп, соул, фанк, кабаре, мюзикли, музику із фільмів та світову музику. Вони виступали на одній сцені із такими зірками як Ella Fitzgerald, Dizzy Gillespie, Pat Metheny, Brian Eno, Herbie Hancock, The Basement Jaxx та Bono. Оркестр також грає із сучасними виконавцями, серед яких Caro Emerald, Robert Glasper, Within Temptation, Woodkid, The Opposites та Gregory Porter. Разом із молодим британським диригентом Жюлем Баклі оркестр постійно розширює кордони сучасної симфонічної поп-музики та джазу.

/* */