ADE BeamLab повертаються у програму конференції з Q-dance, EboSuite та іншими

ADE BeamLab повертаються у програму конференції з Q-dance, EboSuite та іншими

Цьогоріч темами ADE BeamLab  стануть візуалізація в режимі реального часу,  відеоінсталяції  та кінематографічний досвід, які можна використати  в музичній індустрії.

Після річної перерви, ADE BeamLab знову презентують вечір присвячений візуальним технологіям та дизайну сцен.  Програма конференції розпочнеться 17 жовтня, о 19:00  за місцевим часом, в культурному центрі de Brakke Grond, за адресою Nes 45.

Розпочнеться конференція презентацією EboSuite – інтерактивної платформи для відео перфоменсів у вигляді плагіну для
Ableton Live, яка використовує можливість візуалізації в реальному часі за допомогою обладання Disguise d3. EboSuite перетворює Ableton Live у аудіо-візуальний продукт, що дозволяє вивести лайв виступи на новий рівень.
Також відвідувачів чекає дискусія з командою Q-Dance, присвячена реалізації  творчих ідей.  Ідеї та концепції є необхідними елементами в будь-якому творчому бізнесі, але в кінцевому рахунку успіх залежить від того, як саме вони реалізуються. Генерація ідеї – це відносно просто, але її реалізація потребує великої кількості часу, зусиль, роботи, терпіння і глибокого розуміння таланту і навичок людей, які вас оточують. Під час цієї дискусії, команда, яка стоїть за найбільшими і найвидовищнішими хард денс фестивалями світу: дизайнер сцен Dennis van Harten, Head of Creative Jonas Smidt, операційний менджер Stef Luteijn, на прикладі власних фестивалів пояснять як вони втілюють ідеї в реальність та як не допускати помилок.

Окрім обговорень ADE BeamLab також представить лайв перфоменс Weltmaschine від нідерландського продюсера  Albert van Abbe. Weltmaschine це аудіовізуальне лайв шоу із серією відеоінсталяцій, що створюють ландшафти гіпер-реальності у звуці та зображенні.  Основна ідея якого полягає в тому, що те, що ви чуєте, безпосередньо пов’язано з тим, що ви бачите.

І, на завершення, відвідувачів чекає  аудіовізуальне шоу “Monochrome”, створене для альбому “Perfect Peace” автором якого є  Oscar Mulero. Це кінематографічна концепція, яку створили Javier Bejarano і Nazare Soares у 2016 р. Для цієї роботи були використані чорно-білі відео зняті в Англії, Норвегії та Іспанії а також цифрова візуалізація включно з архівними матеріалів артистів. Результат цієї роботи – вивчення того, що відбувається коли поєднуються рухомі і нерухомі зображення.

/* */