5 фільмів які варто переглянути під час ADE 2018

5 фільмів які варто переглянути під час ADE 2018


ADE об’єдналися з багатьма кіно-партнерами, щоб цього року показати найкращі фільми про музичну індустрію.

Відпочиньте від конференції або нічної програми ADE і перегляньте один із запропонованих фільмів. Зробити це можна буде в локаціях  De Hallen Studio’s, LAB111 і Melkweg. Вхід безкоштовний для власників ADE Card. До вашої уваги топ 5 фільмів, які однозначно варто подивитись.

Silvana

The International Documentary Film Festival Amsterdam спільно з ADE організовують вечір присвячений жінкам у патріархальній музичній індустрії. Розпочнеться він показом фільму “Silvana”, що розповідає історію шведської хіп-хоп виконавиці Сільвана Імам.  Сільвана Імам – “сильна жінка”,  яка прагне перемогти патріархію своїм антирасистським і феміністичним репом.  І фільм, про її революційну історію кохання та подорож через перші роки кар’єри сучасної феміністської ікони, підкорив Скандинавію своєю безкомпромісною лірикою. Стрічка цього року отримала нагороду за найкращий документальний фільм на Guldbagge Awards.
Дата: 17 жовтня. Локація: LAB111, Arie Biemondstraat 111.Studio 54

Цей фільм розповідає детеальну історію створення Нью-Йоркського культового клубу з однойменною назвою. Studio 54 був епіцентром гедонізму в 70-х рр., місцем, яке було було дечим більшим ніж просто один з клубів, символом цілої епохи. Засновники, двоє друзів, Ian Schrager і Steve Rubell з’явились нізвідки, щоб раптово створити нове суспільне явище. І їм це вдалось.
Дата: 18 жовтня. Локація: De Hallen Studio’s, Hannie Dankbaarpassage 18.Era Of Dance: The Story Of Soviet Techno Revolution 

Друга половина 80-х рр. Схід і Захід пов’язані через нове культурне явище – техно революцію. Людина, яка стояла за цим історичним  вторгненням – Indulis Bilzens, зробила найбільший внесок у народження рейв культури в Німеччині та успішно вивела її на інший бік залізної завіси. До цього фільму, протягом десятиліть ця історія залишалась невідома.
Дата: 19 жовтня. Локація: LAB111, Arie Biemondstraat 111.


I Dream Of Wires 

Це літопис про крах і відродження модульних синтезаторів, що включає інтерв’ю з більш ніж сотнею модулярних музикантів, винахідниками та ентузіастами, серед яких Trent Reznor (Nine Inch Nails), Gary Numan, Daniel Miller, Carl Craig, Legowelt. Сьогодні модульний синтезатор уже не є езотеричною цікавинкою чи звичайним музичним інструментом – це важливий пристрій для створення унікального звучання. “I Dream of Wires” починається з історичного праймера, досліджуючи ранню розробку модульних синтезаторів від піонерських компаній Moog Music Inc. та Buchla and Associates, аж до майже вимирання цих інструментів, викликаних впровадженням портативних цифрових синтезаторів у 80-х рр. І уже з 90-х рр. починається відродження модульних синтезаторів. Фільм розповість про пристрасть,одержимість і мрії людей, які присвятили значну частину свого життя цій електронній музичній машині.
Дата: 20 жовтня. Локація: LAB111, Arie Biemondstraat 111.

Torus: Live Soundtrack Stalker

Це буде по-справжньому унікальний перегляд фільму. Melkweg запросили музиканта Torus вибрати будь-який фільм і створити під нього новий саундтрек прямо під час показу фільму на екрані.  Torus вибрав “Сталкер” – радянський художній фільм 1979 р., який об’єднує елементи наукової фантастики з драматичними філософсько-психологічними темами.
Дата: 21 жовтня. Локація: Melkweg Cinema, Lijnbaansgracht 234a.

Повний розклад показів ви можете знайти тут. Придбати ADE card.

/* */