Tale Of Us анонсували 24 години Afterlife на ADE 2018

Tale Of Us анонсували 24 години Afterlife на ADE 2018

Tale Of Us готують під час цьогорічного ADE унікальну вечірку під назвою свого лейблу “Afterlife”. Унікальність в тому, що вона триватиме 24 години. Розпочнеться вечірка в суботу, 20  жовтня, о 14 годині.  На двох сценах виступлять окрім власників лейблу артисти, які до нього причетні. Серед них будуть і новачки і топові діджеї. Повний лайнап буде оголошено згодом.

Подія відбудеться у  Warehouse Elementenstraat – легендарній для амстердамського андеграунду локації, що розташована в промисловій зоні на заході нідерландської столиці. Саме там у 90-х відбувалися найбільші хаусові та техно вечірки. За шість останніх  років, що італійський дует брав участь в ADE, це їх перший проект такого масштабу.

Подія доступна для всіх власників ADE Pass. Звичайні квитки можна придбати тут за 38€.

Afterlife: одісея крізь свідомість. Ці слова повною мірою розкривають чим є цей проект. Його ціль залучити людей до подорожі крізь вечірки або релізи. Це два взаємодоповнюючі елементи,  які поєднавшись привертають увагу до  іншого виміру сприйняття із захоплюючим продакшеном та розпалюють відчуття.

Концепція серії івентів характеризується заворожуючими звуковими пейзажами і приємними ритмами, що впливають на почуття.

/* */