Оголошено програму ADE Sound Lab 2017

Оголошено програму ADE Sound Lab 2017

Діджеї, продюсери, музичні ентузіасти – позначайте дати у своїх календарях. Цьогоріч ADE Sound Lab 2017 пройде з 19 по 21 жовтня. Доступно для відвідувачів, які мають ADE Card або  ADE Pass. The Sound Lab одна з найвпливовіших  частин конференції і обов’язкова для відвідування всім, хто прагне покращувати свою музичну майстерність. Складається з майстеркласів, воркшопів, перезентацій нових інструментів, аудіо-візуальних перфоменсів та лайв шоу. Всього лише за 10 євро (саме стільки коштує  ADE card) ви отримаєте можливість протестувати і оцінити у Gear Test Lab найновіші розробки провідних брендів музичного обладнання а також відвідаєте ADE MusicTalks: інтерактивні інтерв’ю з найвідомішими продюсерами протягом всіх трьох днів, серед яких цього року DVS1, Gary Numan, Surgeon & Lady Starlight, Tiga & Soulwax. Цьогорічні теми для розмов звучать так: “Як я граю свій лайв” та “Еволюція мого стилю”.

Цього року до програми ADE Sound Lab додано і ADE Next, де продюсери-початківці зможуть вручити свої демо топовим артистам, обмінятися ідеями та поділитися досвідом один з одним. Також будуть цікаві події і для вокалістів та тих, хто пише тексти.

Окрім того,  що ADE Sound Lab це місце, де люди занурюються в звук, це також і виклик стати інноватором в пошуках власного звучання. Саме тому, організатори ADE звернулися до артистів, дизайнерів та розробників з проханням пропонувати проекти на тему “Нові інструменти”. В підсумку буде обрано 8 неймовірних проектів, що будуть презентовані під час цієї унікальної події і отримають повне фінансування для реалізації  від ADE і Creative Industries Fund NL.

Локація: культурний центр De Brakke Grond, що знаходиться в самому центрі Амстердаму, за 10 хвилин пішки від центрального залізничного вокзалу.

/* */