ADE та KLM святкують п'ять років співпраці

ADE та KLM святкують п’ять років співпраці

Приємний сюрприз для тих, хто має намір потрапити на ADE цього року. Відвідувачі, які скористаються послугами KLM, аби дістатися на ADE, отримають знижку на свій ADE Pass або ADE x KLM Pack 2018.

Зважаючи на щорічні 395 000 відвідувачів фестивалю та 7200 представників всесвітньої електронної музичної індустрії, що відвідують конференції, ADE залежить від авіакомпанії-партнера. П’ятий рік поспіль ADE об’єднується з KLM Royal Dutch Airlines задля сприяння артистам, спікерам, делегатам та любителям музики з усього світу.

Щоб відсвяткувати це п’ятирічне партнерство, організатори ADE пропонують відвідувачам скористатися знижкою під час реєстрації на сайті фестивалю:  забронювавши свій рейс у KLM, ви матимете можливість отримати ADE Pack за 375 €, достатньо лише ввести свій код бронювання авіаквитка тут. Постійні відвідувачі ADE, які вже придбали ADE Pass і забронювали свій рейс у KLM, отримають спеціальний набір сюрпризів, коли братимуть свій браслет на ADE 2018.

Частиною щорічного партнерства фестивалю та авіакомпанії є набір ADE x KLM для пасажирів KLM із одним фестивальним квитком. До набору входять затички для вух Alpine x ADE та ADE Card. Кількість спеціальних наборів обмежена.

/* */