Loveland анонсували шість вечірок під час ADE 2019

Loveland анонсували шість вечірок під час ADE 2019

Loveland Events одні з найвідоміших нідерландських організаторів вечірок з 1995 р. З самого початку події Loveland Events характеризуються високим рівнем продакшену, який завжди створює унікальний та неперевершений досвід відвідувачів. Так само як і для Awakenings, їхня участь в Amsterdam Dance Event уже давно стала традиційною. Представляємо огляд їхніх вечірок під час ADE 2019.

17 жовтня

Innervisions Amsterdam x Loveland

Приєднуйтесь до всесвіту лейблу Innervisions, який в рамках ADE проведе два особливих шоу в Theater Amsterdam та у Warehouse Houthavens.
Частина перша: Theater Amsterdam, 20:00 – 23:00.
Це ексклюзивне аудіо-візуальне шоу стане поєднанням руху, музики та відео-проекції разом з захоплюючим лайвом від RY X та танцювальним перфоменсом від Nina Kurtela.
Співак і автор пісень RY X втілить в життя свою тиху, інтенсивну, пристрастну музику запрошуючи глядачів у свій душевний світ.
Любов до продюсингу і виступів поєднаються в лайві від Frank’а Wiedemann’а, який є одним з учасників дуету Ame. Легкі мелодії і неперевершена емоційність чудово доповнять цей вечір.
На завершення, візуальний артист і хореограф Nina Kurtela виконає фрагмент із “365 routines”. Це робота яка була частичною її колаборації з Innervisions у 2018 р. для візуальної ідентичності лейблу. Цього разу робота буде представлена в новому контексті.

Частина друга: Warehouse Houthavens 23:00 – 07:00


Відразу ж після завершення перфоменсу йдіть до Warehouse Houthavens. Це буде просто зробити, оскільки обидві локації поєднані між собою. Там залишок ночі можна буде провести під сети відомих діджеїв, резидентів лейблу. Âme і Dixon разом відіграють спеціальний п’яти годинний сет, Marcus Worgull і Trikk чудово презентують фірмове звучання Innervisions.
Квитки: 47,50€

18 жовтня

909 x Loveland

Після солдауту цього літа, фестиваль 909 приходить на ADE для нового розділу в своїй історії. Три сцени з якісною електронною музикою.
Останні квитки: 56,50€.

Paradise x Loveland

Ще одна особилива вечірка. Атмосфера Ібиці в Амстердамі, у вигляді клубного концепту від Jamie Jones. Після успішного дебюту вісім років тому в легендарному клубі DC-10 на білому острові, цей концепт не менш успішно уже подорожує по всьому світу. Що підтверджує той факт, що квитки на Paradise x Loveland були розкуплені максимально швидко після анонсу.

19 жовтня

Cocoon x Loveland

Sven Väth німецький діджей і продюсер, три разовий переможець DJ Awards. Власник клубу у Франкфурті, лейблу та серії вечірок, які проходять по всьому світу. Один з найвідоміших артистів на світовій техно сцені. Легендарний лейбл власником якого є Sven Väth, святкуватиме своє 20-річчя під час ADE 2019.
Квитки: 42,50€

Circoloco x Loveland

Circoloco це одна з найпопулярніших вечірок-брендів, яка з’явилась у 1999 р. в одному із відомих клубів Ібиці – DC10. Тоді, в нікому не відомому місці одного понеділкового ранку розпочались вечірки, які згодом стали культовими. А сьогодні впливають на формування сучасної клубної культури.
Ось уже 20 років обличчя Crazy Clown – логотип бренду, подорожує світом як маяк духу вечірок Circo Loco, ставши символом андеграундного духу культури танцювальної музики.
Квитки: солдаут.

Розклад всіх вечірок ADE 2019 за посиланням.

Фото: Niels de Vries, HYTE ADE 2018 x Loveland

/* */