11 вечірок Awakenings під час ADE 2019

11 вечірок Awakenings під час ADE 2019

85 артистів з уіх куточків світу, зокрема й з України, відіграють більш ніж 124 години техно на вечірках Awakenings під час ADE 2019, у локаціях Gashouder і Warehouse Elementenstraat. Представляємо огляд всіх подій Awakenings.

Середа, 16 жовтня

Awakenings x Charlotte de Witte Presents: KNTXT

У кожної події, концепції чи ідеї є свої обставини, умови, які її визначають та з допомогою яких вона може бути повністю зрозуміла. І щоб повністю зрозуміти KNTXT, техно концепт, який створила Charlotte de Witte, ви повинні його пережити. KNTXT вже зарекомендував себе як силу, з якою слід рахуватися на техно сцені. Його мета чітка: бути якісним техно-досвідом, залишаючись вірним справжньому андеграудному духу.
У 2019 році KNTXT вперше перетнув міжнародні кордони з дебютними подіями у Лондоні та Парижі, у відомих клубах Fabric і T7 Paris. І тепер настав час перейти KNTXT іще один кордон, цьoго разу на Amsterdam Dace Event. Квитки: sold out.

Boris Brejcha X Fckng Serious

Перша ніч у Elementenstraat пройде під егідою лейблу Fckng Serious, який заснував у 2015 р. Boris Brejcha. Лейбл, і одночасно букінг агентство, зосереджені на minimal techno. Проте, це лише основний напрям. Відступи до інших жанрів не є чимось не звичним для цих артистів, і в кожному сеті вони розкривають свій багатогранний музичний смак. Квитки: sold out.

Четвер, 17 жовтня

Awakenings X Adam Beyer presents Drumcode

Шоукейс одного з найавторитетніших техно лейблів, який видає успішні релізи та постійно відкриває нові імена світу ще з 1996 р. Станом на серпень 2018 року Drumcode – це найпопулярніший техно лейбл на Beatport, та згідно BeatStats, третій найбільш продаваний лейбл на Beatport усіх часів. Ця вечірка must see, якщо ви збираєтесь відвідати ADE 2019.Квитки

Carl Cox x Awesome Soundwave live

Музичний посол і ветеран acid house, піонер танцювальної музики, власник лейблів, король Ібіци – Carl Cox. Минулого року Cox, спільно з Christoper Coe, запустив свій другий лейбл, Awesome Soundwave, для підтримки саме лайв артистів, надаючи їм максимум можливостей для експериментів. Як каже про лейблу сам Carl Cox: “Моя ідея полягає в тому, щоб зібрати якнайбільше талановитих продюсерів та лайв артистів електронної музики, щоб вивести їх на вищий рівень, дати їм можливість створювати музику без будь-яких обмежень.” Квитки: sold out.

П’ятниця, 18 жовтня

Ricardo Villalobos X FRRC X VBX

Амстердамські промоутери VBX спільно з Awakenings влаштують фірмову вечірку FRRC під керівництвом Ricardo Villalobos’а. Ricardo чилійсько-німецький діджей і продюсер. Здобув популярність у жанрах minimal techno і microhouse. На сьогодні є одним з найвизначніших артистів вищеназваних жанрів.

Квитки

Awakenings x Afterlife

Awakenings вперше беруться за організацію вечірки Afterlife від Tale Of Us в Gashouder. Італійський дует представить своє унікальне бачення техно спільно з кращими аристами свого лейблу. Особливо в лайнапі виділяються Recondite і Stephan Bodzin, які відірають повноцінні лайви. 12 годин музичної подорожі у Realm Of Consciousness в унікальній локації. Квитки: sold out.

Субота, 19 жовтня

Maceo Plex x Lone Romantic | Awakenings

Після чергового літа гучних вечірок Maceo Plex представить свій шоукейс “Lone Romantic” з дуже сильним лайнапом. Вечірка відбудеться на двох танцполах у Elementenstraat. Maceo відіграє два сети, один з яких під аліасом Mariel Ito, під яким він грає еlectro і IDM. Залишаючи осторонь тенденціі і руйнуючи межі жанрів Maceo Plex завжди залишається вірним поклику свого серця щодо музики.Квитки

Awakenings X Joseph Capriati Invites

Одна з тих вечірок без яких ADE неможливо уявити. Joseph Capriati почав своє знайомство з музикою іще в 11 років, коли придбав своє перше діджейське обладнання. Сьогодні Capriati один із найвідоміших представників Італії на світовій техно сцені. Грати на ADE для нього стало традицією іще з 2012 р. Цього разу він відіграє сет разом з Carl Cox. Квитки: sold out.

Awakenings X Joris Voorn & Friends (By Day)

Після остаточного зосередження на хаус і техно Joris зацікавився універсальним Groovebox MC-303 і почав експерементувати зі звучанням синтезаторів і drumloops. Joris Voorn знаходиться в епіцентрі нідерландської електронної музичної сцени. Будучи одним з найвідоміших і найвпізнаваніших артистів країни, він представляє андеграундні техно і хаус на світовій сцені. Для країни з населенням у 17 мійльйонів осіб його вклад в електронну музику неперевершений.
Вечірка відбудеться в денному форматі, з 12 до 23 години. Серед артистів також присутні українці ARTBAT. Квитки: sold out.

Exhale with Amelie Lens

Exhale – назва дебютно релізу Amelie Lens, який вийшов у 2016 р. на Lyase Recordings. А згодом, і назва її власної серії вечірок, які проходять в кращих клубах Європи. Ameli запрошує на свої вечірки кращих артистів з усього світу. Тепер настала черга для дебюту Exhale в Амстердмі. Також, на вечірці відіграє свій тригодинний сет і українка Nastia. Квитки: sold out.

/* */