Оголошено повну програму ADЕ Beam Lab
Після оголошення першого спікера на ADE BeamLab і повної програми ADE Sound Lab, настав час для розкриття всіх деталей ADE BeamLab.
ADE BeamLab – це місце для презентації і обговорення аудіовізуальних технологій, що надихають, включаючи найновіше програмне забезпечення, а також бекстейдж інсайди від креативних директорів.
Окрім уже заявленої панелі з Christopher Bauder, відвідувачів також очікують дискусії з:
ALEA(s)
Аудіовізуальний колектив з Брюсселю до складу якого входять ілюстратор FSTN, motion designer Boris Wilmo і продюсер François Gaspard. ALEA(s) – це унікальний лайв перфоманс, в якому надзвичайно вдало поєднуються художня імпровізація, відео анімація та електронна музика. Троє артистів в оточенні своєї аудиторії створюють шоу, наповнюючи навколишній простір складною електронною музикою, фізичними малюнками ілюстратора і гіпнотичною анімацією, що проектуються на екран. Виступи ALEA (s) можна описати як захоплюючі, інтенсивні та майстерні.
Pip Rush Jansen – засновник і креативний директор Arcadia Spectacular
Arcadia Spectacular – компанія, яка відома організацією вражаючих подій у Великій Британії для яких було створено 50-тонну інсталяцію “Spider”, що дихає вогнем, та масштабне immersive experience шоу “Metamorphosis”. Завдяки творчому баченню Pip Rush, Arcadia здобула чимало нагород, а її події побачили на чотирьох континентах.
Цього року Arcadia Spectacular повернулася на фестиваль Glastonbury з новою гігантською інсталяцією “Pangea”. Jansen розповість детально про цей проект, виклики пов’язані з його будівництвом та інновації які в ньому було використано. П’ятирічний проект, який росте і розвивається разом із аудиторією, роблячи їх частиною музичної подорожі, його центральним елементом є 140-тонний портовий кран висотою 50 метрів, який одночасно є і скульптурою-тотемом, і інфраструктурою, що дозволяє освітлювати простір в радіусі 80 метрів. Поєднуючи скульптури, інженерію, елементи спектаклів високого рівня з видовищними спецефектами і виступами топових артистів. Вони переносять відвідувачів з усього світу у вражаючий світ нових сенсорних відчуттів.
Приходьте і дізнайтесь, як вони це роблять та чим планують вражати в майбутньому.
Lucas van Oostrum із Studio Drift про Franchise Freedom
Franchise Freedom – це перфоманс високого рівня креативного мистецтва від Studio Drift, що поєднує в собі природу і технології, створюючи вражаючий досвід. Сотні дронів, які світяться в нічному небі, імітують природній політ шпаків. Жива повітряна інсталяція досліджує стосунки між людиною, природою і технологіями та свободою особистості. Studio Drift створила для цієї інсталяції біологічний алгоритм, що базується на даних 10-річного спостереження за поведінкою зграй пташок. Дійство в повітрі супроводжується звучанням живого фортепіано від Joep Beving, що посилює природні відчуття та емоції, викликані унікальним використанням технологій. Franchise Freedom створено як данину захоплення природою, її величчю та складністю. Це дає можливість глядачам побачити поетичну сторону технічних новацій та з’єднатись із природою.
Lucas van Oostrum пілот дронів, що стоїть за Franchise Freedom, проектом амстердамської компанїі Studio Drift. Все життя він захоплюється еволюцією і красою природи та технологіями. Будучи молодим хакером, він витратив багато часу на аналіз комп’ютерних систем та людей, які ними керували. Спільно з Studio Drift Lucas створює природне явище із застосуванням технологічних інновацій.
Polina Zakh – Creative Lead студії Sila Sveta
Міжнародна студія інтерактивних медіа Sila Sveta з 2008 року займається розробкою і впровадженням креативних, інженерних і технологічних рішень, а також створенням контенту для інтерактивних інсталяцій, 3D-меппінгу, сценічних декорацій, проектів у віртуальній реальності та інших експериментів в області цифрового і світлового мистецтва.
Sila Sveta працювала над візуальним оформленням світового туру американського репера Drake на підтримку його альбому “Scorpion”, також працювала з Met Gala, Cardi B, модельєром Alexander Wang, з бізнесменом Ian Schrager, мережею готелів Edition Hotels та ще з багатьма іншими компаніями.
Polina Zakh, з бекграундом в сферах мистецтва, бізнесу і міжкультурної комунікації, у своїй поточній ролі постійно шукає нові способи використання і поєднання нових технологій і мистецтва для максимального впливу на аудиторію під час лайв перфомансів. Під час свого виступу вона розповість, як найкраще поєднувати мистецтво і технології.
ADE BeamLab відбудеться 16 жовтня у De Brakke Grond.
Вартість квитків – 25€; подія також доступна для власників ADE Pass і ADE Conference Pass.
Фото: Lukonic Photography, Pangea by Arcadia @ Glastonbury 2019