Qlimax 2016: Rise of the Celestials

Qlimax 2016: Rise of the Celestials

19 листопада Q-dance повернулися на стадіон  GelreDome, який знаходиться в нідерландському місі Арнем, для одного з найголовніших своїх івентів: QlimaxЦієї ночі найвідоміші артисти  та їх віданні фани зібралися для проведення хардстайл церемонції. Історія, що стоїть за Qlimax 2016 – Rise of the Celestials.

Початок

Перед початком Qlimax 2016 напруга  на стадіоні практично відчувалася в повітрі. 27500 шанувальників жанру зібралися в храмі хардстайлу заради епічного спектаклю. Уже минула 21:30, коли таємничий шум все наростав і наростав. Стробоскопічне світло давало відвідувачам знати,  що момент на який вони чекають от-от настане.  Раптом вся арена поринула в темряву, натовп здійняв шум і на сцену вийшли дивні істоти. Ці істоти були озброєні вогняними артефактами а їх дії супроводжувалися громовим голосом. Тим часом схожа на привида фігура стала за пульт.

“Transcend the physical, enter the mystical
Open your mind with… Tuneboy”

Саме перфоменс Tuneboy навпроти величезної завіси став початком цієї особливої ночі. Ночі трансформацій, сюрпризів та спецефектів вищого рівня. Але що за завісою? Таємниця буде розкрита найближчим часом і в той момент розпочнеться перший розділ.

Розділ перший: краса

Як тільки Тuneboy відіграв свій останій трек, відразу ж щось почало рухатись. Натовп знав що це буде початок чогось грандіозного. Містичний голос знову з’явився і сказав:

“Welcome… to Qlimax”

Завіса опустилась, відкривши павича міфічного розміру під мелодію треку “Inception” від Audiotricz, які почали свій сет. Так розпочався розділ краси – арена освітилась гарним і яскравим світлом та барвистими відео елементами. Протягом сету Audiotricz павич дивував публіку своїми кольорами. Ця краса підтримувалась і під час сету Brennan Heart, який грав наступним, але не надовго. Адже там, де панує краса часто підіймається і темрява.

“Deep in the eyes of beauty, shimmers a glint of supreme…darkness. Igniting the awareness of your desires and deepest fears.”

Розділ другий: темрява

Раптом, в один момент темрява огорнула GelreDome. Вrennan Heart зник зі сцени в тіні. Повний спектр кольорів також перетворився на чорноту. Все почало повільно трансформуватися і павич став… вороном. Проте, це перетворення відбулось не лише в декораціях а і у виступаючому артистові. Місце Brennan Heart зайняв Blademasterz. На візуальному рівні яскраве світло і барвисте відео були замінені на щось більш примітивне. Були продемонстровані лише основні кольори, повертаючись до основ візуального досвіду. Одночасно  з появою ворона на стадіоні зявились і лазери. Це додало нові відчуття і ррозуміння того, що протягом ночі ніщо не залишиться не змінним.

 Розділ третій: переродження

У житті ваша внутрішня темрява часто повинна бути підкорена, щоб була можливість розпочати новий і  сильний розділ життя. Теж саме було і на Qlimax – де ми почали з краси поки темрява не перемогла. І єдиним шляхом перемогти темряву був процес переродження. Ангел пролетів вниз і ворон згорів. На очах глядачів з попелу ворона піднявся фенікс – великий, сильний, могутній. Разом з ним на сцену вийшов автор цьогорічного гімну Coone. Його сет розпочався із вражаючого гімн шоу. Ідеальна взаємодія музики з візуальними елементами. Основою цього розділу стали фенікс і вогонь. Темряву було витіснено теплим світлом і ефектами, серед яких фізичне полум’я, що зігріло всю арену.
Почало здаватися, що сцена набула своєї фінальної форми, але еволюція це щось непередбачуване.

Фінальний розділ: вища форма буття

“Chaos transforms, as the collective spirit awakens. Harmonizing in a higher order… A supreme form of being”

Відбулась іще одна трансформація місця, поєднавши в собі всі попередні форми. Всі присутні затамували подих в очікуванні появи наступних артистів. Злиття краси, темрява і переродження – це стало вищою формою буття. Три вищі сутності зєдналися у форму вищого буття… Project One! Від Project One до Angerfist продовжувалась неймовірна, видовищна  і захоплююча музична історія.

Це був Qlimax – Rise of the Celestials.

Джерело: блог Qlimax 

/* */