Todd Terje

Todd Terje

Todd Terje

Date14.02.2020

Venuesecret place

LocationКиїв


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/lener162/domains/ravers.in.ua/public_html/wp-content/themes/musicplay/musicband/events/single-events.php on line 141

Тодд Тер’є вперше виступить в Києві з сонячним діско
Легендарний Тодда Тер’є, автор кращого альбому всіх часів, приїжджає до Києва і повертає “золоту епоху диско”, теплих пляжів і чіллових коктейльних вечірок. Цієї зими цей настрій Тер’є привезе вперше в Київ за підтримки Balantine’s True Music – платформи, яка спрямована на підтримку артистів, чия мета – створювати нову, оригінальну і саме true музику.

Тер’є Олсен, справжнє ім’я музиканта, народився в норвезькому містечку Мйондален, в якому про танцювальну музику не чули навіть в її золоті роки. Він взяв псевдонім на честь Тодда Террі – продюсера, який прославився міксом хіп-хопу та хаус-музики.

Олсен закінчив музичну школу за класом клавішних, а його батько слухав в машині Кріса Рі та Хенка Вільямса. Як Олсен став створювати танцювальну музику? Все змінив 1999-й рік і трек Бьорна Торський Sexy Disco, який він почув. Тоді Тер’є все для себе вирішив.

За всю свою кар’єру, яка триває без малого 20 років, Тер’є випустив всього один альбом. Зате який! It’s Album Time вийшов в 2014-му році, став платівкою року за версією Pitchfork, Spin, Resident Advisor, NME, та Q. На одному з треків навіть заспівала легенда рок-музики – Брайан Феррі.

It’s Album Time привернув ще більшу увагу до Тер’є, хоча її було вдосталь і без цього. Він робив ремікси на треки Hot Chip, Bombay Bicycle Club та легенду кантрі Доллі Партон. Продюсував земляка, електронщика Lindstrøm, та шотландських культових рокерів Franz Ferdinand.

Музика, яку створює Олсен, приваблює всіх – від поціновувачів трансу до фанатів рок-музики. Тер’є документує в своїх треках дуже важливу для танця емоцію – щастя без озирання на те, що відбувається навколо слухача.

Він не приховує безтурботність літа та легку навіженість нічних гулянок під купою електронних ефектів, а виставляє їх напоказ, зовсім не соромлячись виглядати дивакуватим.

Тер’є Олсен під час виступів говорить зі слухачем не жанрами, а суттю цих жанрів – ритмом, звуком, мелодією, не виділяючи щось одне, а роблячи приємний, ненав’язливий мікс, до якого постійно хочеться повертатися.