STEPHAN BODZIN

STEPHAN BODZIN

STEPHAN BODZIN

Date16.07.2021

Starts19:00

VenueOsocor Residence

LocationКиїв, вул. Виноградна, 2


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/lener162/domains/ravers.in.ua/public_html/wp-content/themes/musicplay/musicband/events/single-events.php on line 141
Новий епізод фірмової вечірки чекає на наших гостей вже 16 липня в Osocor Residence. На черзі легенда електронної сцени – STEPHAN BODZIN.
Унікальний підхід в досягненні якісного саунду, дозволили Стефану завоювати аудиторію по всьому світу і стати не тільки частиною, але і топовим продюсером жанру techno. «Без унікальності та оригінального підходу музика здавалась би нічим іншим як порожньою оболонкою», – каже сам артист.
Його релізи, кожного разу чітко спроектовані, не схожі один на одного, є частиною ретельно продуманої дискографії та надовго застрягають у свідомості. А це означає, що від кожного виступу Stephan Bodzin варто очікувати несподіваних новаторських рішень, які відображають його досвід як DJ, продюсера, артиста з вивіреним музичним selection, абсолютно вільним від будь-яких правил та умовностей.
За деками Stephan Bodzin звучить дуже переконливо, у нього незвичайне зовсім некомерційне звучання і відмінні навички лайф-міксингу, доведені до абсолютної досконалості.
Цього разу естетична суміш ретельно відібраного музичного матеріалу за деками в Osocor Residence.

Бути в колі Osocor Residence – бути в центрі особливої танцювальної події. Не пропусти!