Rhythm Büro: Natura

Rhythm Büro: Natura

Rhythm Büro: Natura

Date22.06.2019

Starts18:00

Venuesecret place

LocationКиїв


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/lener162/domains/ravers.in.ua/public_html/wp-content/themes/musicplay/musicband/events/single-events.php on line 141

Київська формація Rhythm Büro анонсувала свій щорічний оупен-ейр Natura. Один із найяскравіших локальних музичних фестивалей пройде втретє, 22 червня, на березі Київського моря і триватиме добу.

Rhythm Büro з 2015 року організовують масштабні техно рейви у різноманітних індустріальних локаціях столиці, а також досить часто вивозять свої шоу-кейси до інших міст та країн. Natura спочатку планувався як дещо експериментальний захід. Але завдяки завзятому техно комм’юніті став регулярним і очікуваним для понад тисячі відвідувачів із різних стран. Не останню роль, звичайно ж, в такому успіху відіграє ґрунтовна організація івенту. Бо Natura це також велика команда людей, що ретельно працює над світловим оформленням фестивалю, звуком та комфортною інфраструктурою. Концепт залишається незмінним: гармонійно інтегрувати сучасну електронну музику (яка переважно апелює до техно жанру) та візуальні арт-об’єкти у середовище природи.

Цього року фестиваль буде мати дві сцени: основну, з нічною програмою, та денну. Основний танцпол завершить роботу о восьмій ранку, в неділю, а подальші виступи будуть йти у комфортній та затишній afterhours зоні. Щодо лайн-апу, він, як і завжди у команди Rhythm Büro, виважений та з продуманим під кожного артиста таймінгом. На Natura 2019 чекаємо live перформанс від псайчілл / ембієнт легенди із Франції – AES Dana. Він надзвичайно рідко гастролює, тому його виступ, що буде відкривати вечірню програму, є одним із найочікуваніших. Багаторічний резидент клубу Бергхайн Norman Nodge відповідатиме за основну танцювальну програму вночі. Ексцентричний американець Rrose вже вдруге приїде до Rhythm Büro: цього разу з експериментальним та психоделічним сетом. Нідерланди десантують на Natura двох артистів. Вранці виступить молоде дарування nthng, який відомий своєю емоційною діп техно та ембієнт музикою. Також ми почуємо Van Anh – діджейку, відому промоутерку та подругу Rhythm Büro. Український проект Asyncronous презентує live програму, яка водночас стане дебютним виступом для хлопців у якості дуету. Pavel Plastikk та Serge Jazzmate візьмуть на себе денну диско та хаус частину Natura. Засновники Rhythm Büro – Na Nich та Vera Logdanidi будуть грати експериментальний b2b сет, а Igor Glushko – на афтепаті. Візуальну магію створюватимуть Tenpoint, Blck Box, без яких вечірки Rhythm Büro вже й не уявити.

За традицією, місце проведення Natura 2019 організатори повідомлять напередодні фестивалю усім, хто встигне купити квитки на сайті.