Promin’ present Photon

Promin’ present Photon

Promin’ present Photon

Date13.10.2019

Starts22:00

Ends09:00

VenueКіностудія Довженко

LocationКиїв, просп. перемоги 44


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/lener162/domains/ravers.in.ua/public_html/wp-content/themes/musicplay/musicband/events/single-events.php on line 141

Схоже до того, як промінь світла, наче містичне одкровення, раптово розсікає матерію темряви, так перед поглядом з’являється і Promin’ — серія аудіовізуальних вечірок від H2D і Smailov повертається. Після пристрастного діджей сету Modeselektor, а перед тим атмосферних виступів Apparat і Telefon Tel-Aviv, команда Promin’ спільно з електронним продюсером і резидентом клубу Berghain Беном Клоком 13 жовтня представлять Києву шоукейс Photon.

Досліджуючи можливості просторової орієнтації звуку, Photon відкриває нові грані його сприйняття – синергія музики, світла та архітектури породжує унікальний мультисенсорний досвід, демонструє співвідношення звуку і простору. Кожна з вечірок знаходить своє місце у винятковій локації, яка дозволяє зробити необхідні маніпуляції зі світловими інсталяціями перетворивши медіа-арт в природний контекст електронної музики.

Ben Klock

Майстер суперечливих звукових поєднань, константний елемент музичного ландшафту Берліна і один із символів сучасного техно-руху. Бен Клок створює єдність жорсткого промислового звучання і глибоких гіпнотичних ритмів – такий почерк не сплутаєш ні з ким іншим, він залишає свій вічний слід в сенсорній пам’яті слухача.
Ставши одного разу свідком його виступу, немає іншого вибору, окрім як повністю зануритися, загубитися в медитативному саунді, адже одна з фішок Бена Клока – за допомогою музики трансформувати простір, а не тільки бути його частиною.

DVS1

Поглинутий розквітом середньозахідного рейву 90-х років, DVS1 (Зак Хуторецький) здобув беззаперечну репутацію завдяки різносторонній майстерності, захоплюючій енергетиці і буквально відчутній силі звучання, яке він відтворює за пультом. Озброївшись глибокими музичними знаннями, бурхливим ентузіазмом і гігантською колекцією вінілових платівок, творчості DVS1 виступає як затятий захисник справжніх цінностей електронного андеграунду.

Ellen Allien

Одна з найвпливовіших артистів свого покоління в сфері електронної музики – Еллен Алліен, як ніхто інший, уособлює собою справжній дух техно. В її визіонерському звучанні, спрямованому в майбутнє, відчувається тонкий вплив від великого задуму, створеного піонерами техно. Але, в той же час, Еллен створює яскравий, пророчий образ того, до чого ми йдемо.

 

 

Voin Oruwu

Музичний проект київського діджея і продюсера Дмитра Авксентьєва (Koloah). Зображення, які народжуються в голові музиканта, в пошуках життя трансформуються в музику. Важкі ритми і футуристичний саунд – ось основні принципи творчості Voin Oruwu.