Promin’ / Modeselektor /

Promin’ / Modeselektor /

Promin’ / Modeselektor /

Date01.12.2018

Starts22:00

Ends06:00

LocationКиїв


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/lener162/domains/ravers.in.ua/public_html/wp-content/themes/musicplay/musicband/events/single-events.php on line 141

Фізики назвали б це рефракцією. Promin ‘- промінь світла, який виникає на межі двох середовищ і проходить крізь них. Так виникає переломлення – магічна властивість світла. Перше середовище – це електронна музика. Друге – медіа-арт. Promin ‘- зв’язок між ними. А переломлення – жива емоція, яка виникає в той самий момент, коли звук і світло, мелодія – зображення утворюють унікальну синергію, щось зовсім нове.

Серія вечірок Promin ‘від H2D і Smailov повертається! Після вражаючого перформансу від Telefon Tel-Aviv і виступу Apparat на Арт-Платформі в червні поточного року, команда Promin’ везе найближчих соратників Саші Ринга – німецький дует Modeselektor.

Супер колектив Moderat в творчій відпустці, отже, саме час повернутися до витоків! Modeselektor завжди славилися своїми божевільними діджей-сетами. І так, вони встигли за цим скучити!

Герні і Себастіан – двоє давніх друзів створюють музику разом з самого початку 90х. Вони застали культурний бум Берліна, викликаний падінням Берлінської стіни і назавжди ввібрали дух свободи, яким дихає їх музика. З першого альбому «Hello Mom!» (2005) на лейблі BPitch Control і аж до сьогодні – Modeselektor завжди ставили в тупик музичних критиків, змушуючи їх вигадувати нові стилі і терміни.
Їх власні альбоми, подкасти, компіляції та навіть релізи їх впливового лейбла Monkeytown Records об’єднує загальна філософія, яку самі Modeselektor називають «Boundary Breaking». Руйнуючи кордони, вони створюють щось принципово нове. Завантажують в плавильний котел техно, хардкор, дабстеп, електро, хіп-хоп, IDM, синт-вейв і отримують на виході унікальний саунд – зухвалий, революційний, потужний.

В рамках другої вечірки Promin ‘Modeselektor постануть в кращому своєму форматі: back-to-back діджей-сет від Герні і Себастіана.