Povitrya: return

Povitrya: return

Povitrya: return

Date22.08.2020

Starts22:00

Ends11:00

VenueSecret place

LocationОдеса


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/lener162/domains/ravers.in.ua/public_html/wp-content/themes/musicplay/musicband/events/single-events.php on line 141

22 серпня, через 5 місяців після цілковитого локдауну ми повертаємося з новим епізодом наших заходів під назвою Povitrya: Return.

Першим гостем нового епізоду стане артист грецького походження з Берліна – Stef Mendesidis. Штеф є резидентом формації Monasterio, а також лейблу Klockworks, під керівництвом Бена Клока, де у нього вже вийшло два сольних релізи. Поділяючи сцену з найбільш відомими техно артистами, він досконало опанував своїми прийомами і в кінцевому підсумку створив свій власний впізнаваний стиль. Граючи на 4 деках одночасно і використовуючи різні ударні петлі власного виробництва, Штеф створює техно на ходу, завжди залишаючи місце для божевільних імпровізацій. Для Штефа це буде дебютний виступ в Україні.

Другим гостем стане наш близький друг, а також музичний однодумець – Anna Haleta. Аня один з найбільш затребуваних техно-артистів Ізраїлю, її виступи – це завжди справжнє музичне свято. Ми впевнені, що і цей раз не стане винятком. Аня готує багато нового матеріалу і дуже скучила за одеської публікою.

Третім гостем стане київський діджей і промоутер, засновник відомої формації Veselka і клубу Crest – S.A. Tweeman. Окрім того, він є співзасновником серії вечірок Parental Advisory, що проходять в столичному клубі Closer.

Четвертим гостем стане піонер української техно сцени, а також резидент уже згаданої формації Veselka – Mays. Для Руслана Одеса є рідним містом, де він вже дуже багато років не виступав. Ідеальне музичне доповнення в загальну картину майбутньої ночі.

Повний лайнап

Anna Haleta
Stef Mendesidis
S.A. Tweeman
Mays
Arxitech
Alex Schultz
Volland Nage
Zet
Visual artist:
Blck Box

Адресу локації буде оголошено в день вечірки, за декілька годин до початку. Площа локації дозволить дотримуватись соціальної дистанції. На вході буде здійснюватись температурний скринінг, а також буде перевірятись наявність масок.
Вартість квитків у передпродажі:
First Release — 300 грн (sold out!)
Second Release — 350 грн (кількість обмежено)

На вході:
до 00:30 — 400 грн
після 00:30 — 450 грн