Paul Kalkbrenner (Live) - Parts Of Life

Paul Kalkbrenner (Live) – Parts Of Life

Paul Kalkbrenner (Live) – Parts Of Life

Date02.08.2019

Starts19:00

Ends23:00

VenueКВЦ "Парковий"

LocationКиїв, паркова дорога 16а


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/lener162/domains/ravers.in.ua/public_html/wp-content/themes/musicplay/musicband/events/single-events.php on line 141

BACARDI DANCEFLOOR, H2D, Smailov і qievdance представляють:
Paul Kalkbrenner вперше в Києві з новим альбомом.

Іноді для того, щоб зробити щось чудове і масштабне, необхідно максимально об’єднати  всі сили. Саме так зробили три концертних агентства: H2D, Smailov і qievdance і добилися свого. Завдяки їм, за підтримки проекту BACARDI DANCEFLOOR, до нас приїде, найпопулярніший техно-артист нашого часу та один  із постійних хедлайнерів фестивалю Tomorrowland – Paul Kalkbrenner.

Для особливого концерту – особлива локація. Нею став вертолітний майданчик КВЦ “Парковий”, який вже кілька років не приймав концертів і однозначно скучив за натовпом радісних слухачів.

Paul Kalkbrenner широко відомий завдяки головній ролі у фільмі Berlin Calling і саундтреку, який музикант до нього написав. До Києва артист приїде з презентацією альбому Parts Of Life, який вийшов минулого року. В альбомі можна почути трек “Sky And Sand”. Цей сингл відомий тим, що не покидав німецький чарт протягом 128 тижнів, що вважається рекордом.

Музикант працював над ним більш ніж півтора року. Часом Пол навіть забував поспати чи поїсти – настільки його захоплювала робота над треками.

“Мені здається, це найкращий альбом, який я зробив. Не бачу сенсу випускати платівку, поки вона буде краще, ніж попередня. Думаю, з Parts Of Life я точно виріс, як продюсер”, – розповідає Калкбреннер.

В альбомі 15 треків, які названі просто – Part One, Part two і так далі. Так він називав готові файли під час роботи. Фішка в тому, що вони розставлені не по порядку, а так, як здається краще музикантові. Таким чином, альбом відкриває “Part Eleven”, а закриває “Part Eight”.

Parts Of Life не є збіркою особистих історій Калкбреннера, як можна подумати з назви. Альбом слідує за трилогією мікстейпів “Back To The Future” і і продовжує їхню справу – спробу сфотографувати зародження і розвиток техно-культури в Берліні, рідному місті Пауля.

Отже, готуйтеся. “Новому Берліну” вже зовсім скоро дістанеться пристойний шматок справжнього німецького техно.