Mustelide (EU/BY)

Mustelide (EU/BY)

Mustelide (EU/BY)

Date03.11.2018

Starts19:30

Ends21:00

VenueКиївський планетарій

LocationКиїв, вул. велика васильківська 57/3


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/lener162/domains/ravers.in.ua/public_html/wp-content/themes/musicplay/musicband/events/single-events.php on line 141

3 листопада в Київському планетарії відбудеться ексклюзивний концерт сінті-поп виконавиці родом з Білорусі – Mustelide.

Mustelide – one-girl-band мінчанки Наталії Куницької.
Вона самотужки пише і виконує експериментальну музику, змішуючи звуки аналогових синтезаторів з семплами пташиних голосів, а меланхолійний вокал – з сюрреалістичними сюжетами зі снів.

Її дебютний альбом випущений у 2014 році був визнаний кращим в країні інді-поп/електронним релізом року. З виходом другого альбому в 2016 році вона отримала нагороду як «найкращий сольний виконавець Білорусі». А для запису третього альбому в цьому році вона переїхала в Берлін в пошуках нових музичних відкриттів.

На рахунку Mustelide, яку часто називають «електронною принцесою з Білорусі», – 5 відеокліпів, кілька престижних нагород і участь в таких великих музичних івентах як Reeperbahn Festival (Німеччина), Tallinn Music Week (Естонія), MENT Festival (Словенія), BUSH ( Угорщина), Jazz Koktebel (Україна), Atlas Weekend (Україна), і всесвітньо відома арт-резиденція OneBeat (США), де Наталя в 2017 році стала однією з 25 учасників відібраних з 4000 претендентів з усього світу.