Jan Blomqvist & Band

Jan Blomqvist & Band

Jan Blomqvist & Band

Date14.03.2019

Starts20:00

Ends23:00

VenueAtlas

LocationКиїв, вул. січових стрільців 37-41


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/lener162/domains/ravers.in.ua/public_html/wp-content/themes/musicplay/musicband/events/single-events.php on line 141

Ян Бломквист – лідер популярної в Німеччині альтернативної групи Blomqvist, і талановитий електронний артист. У своїй музиці він поєднує мелодійний тек-хаус з меланхолійним електро-попом. Його треки наповнені мінімалістичним пульсуючим бітом, потужним ритмом, мрійливим і тужливим вокалом, що нагадує Тома Йорка. Він часто виступає і записується з піаністом Феліксом Леманн і барабанщиком Крістіаном Дамман, а також пише з ліриком Райаном Матісеном. Останні кілька років Ян Блумквіст провів граючи лайв-сети на знаменитих танцполах. Сьогодні географія його виступів охоплює весь світ.

Його взаємини з музикою почалися з першої гітари, яку йому подарували батьки в надії виростити нового Кіта Річардса. Незабаром Ян сформував свою першу групу і почав шукати себе в панку. Як він сказав пізніше: «Це час досить деструктивної музики, але більш-менш формуючої характер».

У 21 рік, будучи студентом аерокосмічних технологій, він знайомиться з техно. Він усвідомлює, що музика може стати його професією. Вдень він спить, а ночами пропадає в студії, доводячи до ідеалу свої треки. Він заробляє гроші в якості бармена в клубі вихідного дня і витрачає їх на «освітні поїздки»: концерти Radiohead під відкритим небом, Bar25, берлінські афтепаті.

Першим сольним релізом для Яна став «Remote Control» на Armada Music в 2016 році. З рок-н-рольним драйвом і танцювальним бітом, платівка принесла Бломквісту справжню популярність. Він виступає на іменитих фестивалях для багатотисячного натовпу, його кліпи на YouTube дивляться мільйони, кількість виступів доходить до 400 за пару років, експерти конференції Amsterdam Dance Event називають Яна «одним з найцікавіших і багатообіцяючих молодих музикантів Берліна».

На початку жовтня Бломквіст випустив нову платівку «Disconnected», яку презентує в Києві в рамках туру.