Halloween: Mount Kimbie (dj-set), The Bug & Miss Red

Halloween: Mount Kimbie (dj-set), The Bug & Miss Red

Halloween: Mount Kimbie (dj-set), The Bug & Miss Red

Date02.11.2018

Starts23:00

Ends07:00

VenueКінопавільйон

LocationКив, бульвар Вацлава Гавела, 16


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/lener162/domains/ravers.in.ua/public_html/wp-content/themes/musicplay/musicband/events/single-events.php on line 141

Готовий до найбожевільнішої ночі цього року ?! Хеллоуїн вже близько. Збирай друзів і вирушай на пошуки найбожевільнішого святкового костюму! Адже це єдина і обов’язкова умова для участі в шабаші.

Про все інше ми вже подбали.
Місце дії – оповитий густим туманом, похмурий і непривітний кінопавільйон на бульварі Вацлава Гавела, 16. Відмінне місце для зйомок актуального хоррору. Чи всі доживуть до світанку?! …

Бійтеся своїх бажань! … Please welcome, Mount Kimbie. Герої не довгої, але пам’ятної ери пост-дабстепу. Улюбленці Pitchfork. Резиденти Hotflush і Warp Records. У послужному списку Mount Kimbie три резонансних альбоми, зовсім свіжий мікс для культової серії DJ-Kicks, респекти від The ​​Guardian, Resident Advisor і Mixmag.
Останній на сьогодні альбом Mount Kimbie – Love What Survives вийшов в 2017 році. У його записі взяли участь найяскравіші фрешмени британської сцени останніх років – King Krule і Джеймс Блейк. Чи почуємо ми знакові ремікси на Foals, The XX і Kelis?

Другий гість – великий і жахливий The Bug! Британський електронник, зірка культового лейблe Ninja Tune. Тремтіть, опинившись у владі його музики! The Bug покаже своє живе шоу спільно з зухвалою і привабливою вокалісткою Miss Red, яка відома своєю співпрацею  з Марком Прітчард, Andy Stott і Evian Christ. Містифікатор і майстер перевтілень. Хтось на ім’я Кевін Мартін. Під покровом ночі The Bug нескінченно змінює маски. King Midas Sound, GOD, Curse of the Golden Vampire. Винахідник джазкору, індастріал хіп-хопу, дарк дабу. Його музика це один нескінченний лабіринт по темних закутках експериментальних жанрів.

Не бійся! Зроби крок назустріч темряві.