Christian Löffler

Christian Löffler

Christian Löffler

Date07.08.2021

Starts19:00

Ends22:00

VenueJÄRD (Jäger Residenz)

LocationКиїв, ВДНГ, павільйон 19


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/lener162/domains/ravers.in.ua/public_html/wp-content/themes/musicplay/musicband/events/single-events.php on line 141

Пронизане меланхолією пульсування електроніки — звучання, довкола якого вибудовує свій музичний всесвіт культовий німецький композитор Christian Löffler.

Творчий шлях сучасного діджея важко уявити без сету, зіграного в мальовничій локації для каналу Cercle, резидентства в одному з топових клубів світу, згадок у Pitchfork. У продюсера й композитора все це є. Проте для музичного перфекціоніста Christian Löffler такі регалії зовсім не головне. Він не зупиняється й постійно перебуває у творчому пошуку нових музичних рішень. Чудовий доказ чому – останній із релізів композитора.

В рамках «Parallels: Shellac Reworks» Christian Löffler представив власне бачення робіт Бетховена, Баха, Шопена та інших класиків, оцифрованих дисків 1920-х років. До речі, Леффлер звертається до класичної музики не тільки в релізах, а й в рамках живих виступів. У 2018 року артист записав концерт в супроводі повноцінного струнного ансамблю.

При цьому попередня робота автора – альбом “LYS” – розкриває мінімал-техно та ембієнт з нового боку, розбавляючи полотно електронного звучання густими фарбами з семплів етнічних інструментів і навколишнього середовища. Його роботи присвячені єдності з природою та самотності. Фірмовій журливій атмосфері у треках Christian Löffler надає значно більшу перевагу, а ніж багатству звуків.

Німецький продюсер Крістіан Леффлер посідає особливе місце на сучасній електронній сцені. У графіку виступів артиста фестивалі електронної музики змінюються клубними шоу в полярно різних куточках планети — від Лондона до Токіо. А вже 7 серпня музикант уперше за цілий рік повернеться до української столиці та відіграє улюблені треки з різних альбомів а також нові сингли із LP LYS та “Parallels: Shellac Reworks” у клубі JARD (Jager Residence).

Музикант каже, що його головне завдання: об’єднати ейфорію з меланхолією. Приходьте на концерт містичного хаус-композитора, щоб відчути всю багатогранність та чутливість електронної музики.