Christian Löffler live

Christian Löffler live

Christian Löffler live

Date13.12.2019

Starts22:00

Ends03:00

Venue10 корпус на території FESTrepublic

LocationЛьвів, вул. старовознесенська 24


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/lener162/domains/ravers.in.ua/public_html/wp-content/themes/musicplay/musicband/events/single-events.php on line 141

 Практично все своє життя Christian Löffler прожив в прекрасному лісі, в мальовничому куточку Німеччини, на узбережжі Балтійського моря. Ще з дитинства вбираючи в себе звуки природи, її образи і переосмислюючи їх в різноманітних художніх середовищах: фотографія, живопис і, власне музика. Почавши самостійно писати електронну музику ще в 14 років, без будь якої профільної освіти, він досить швидко створив власний впізнаваний стиль. Глибокий і зворушливий звук, забарвлений меланхолійним підтекстом – музика для душі і тіла.  Сам же артист на прохання описати власну музику стверджує, що він намагається об’єднати меланхолію з ейфорією. “Вся моя музика пов’язана похмурим духом, який викарбуваний теплою щирістю. Я намагаюся поєднати найрізноманітніші акустичні кольори, щоб відобразити відчуття у своїй музиці.” Вся його творчість це розповідання історій. 

На продюсерському рахунку Christian’а два десятки ЕР, серед яких три повноцінні альбоми. А на 2020 рік заплановано вихід четвертого альбому, під назвою “Lys”. Всі свої музичні роботи артист видає на власному лейблі Ki records, заснованому у 2009 р. Постійно досліджуючи нові техніки, експериментуючи з синтезаторами, драм машинами, MIDI контролерами, та уже освоївши фортепіано, Christian безупинно вдосконалює себе як музичний продюсер, як в студії, так і під час лайв виступів. Він уже не одноразово виступав в Україні, зокрема й з вокалісткою Mohna, проте, у Львові, відіграє вперше. Без перебільшення, це буде подія яку не варто пропускати. Адже хто зна коли наступного разу вдасться насолодитися його фантастичним лайвом в Україні.