Brodinski повертається до Києва

Brodinski повертається до Києва

Brodinski повертається до Києва

Date18.01.2019

Starts23:00

Ends03:00

VenueSecret Place

LocationКиїв


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/lener162/domains/ravers.in.ua/public_html/wp-content/themes/musicplay/musicband/events/single-events.php on line 141

Французький діджей Brodinski повертається до Києва.

Louis Brodinski – Dj, продюсер, композитор, сміливець котрий поєднав техно з трепом виступить в Києві. У 2013 році Brodinski, разом зі своїм другом і менеджером, Manu Barron, заснував лейбл Bromance records а потім почав співпрацювати з EMI Group для роботи над альбомами Gesaffelsteinа, самого Brodinski і Club Cheval.

Крім своєї музики Brodinski також продюсує треки різних хіп-хоп виконавців, наприклад працював над альбомом Kanye West “Yeezus” разом з Gesaffelstein і Daft Punk. Результатом стали два крутих треки на альбомі «Send It Up» і «Black Skinhead». Крім цього, він співпрацював з такими іменитими артистами як: 21 Savage, Virgil Abloh, Danny Brown, Theophilus London, HoodRich Pablo Juan, I LOVE MAKONNEN, Suicideyear, Kaytranada і багатьма іншими. Brodinski виступав в рамках Boiler Room в Берлінському «House of Vans», неодноразово грав сети для британського журналу Mixmag, а також грав разом з Virgil Abloh на вечірці Calvin Klein. Зараз Brodinski працює над новим матеріалом.

18 січня, secret place, ця ніч обіцяє бути грандіозною! Хапай квиток.