Білі ночі

Білі ночі

Білі ночі

Date16.08.2019

Starts20:00

Ends08:00

Venueарт-завод Платформа

LocationКиїв, вул. біломорська 1а


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/lener162/domains/ravers.in.ua/public_html/wp-content/themes/musicplay/musicband/events/single-events.php on line 141

16 і 17 серпня в Києві засяє нова фестивальна галактика

Білі Ночі – унікальний фестиваль, який проходить двічі за літо збираючи абсолютно різних виконавців на 4 сценах. Цього року відшуміли перші з темою Versailles і можна сміливо сказати поставили новий рівень заходів в Києві. 3D mapping, шоу Короля і Королеви, зустріч з учасниками шоу “Топ-модель по-українськи”, десятки фотозоні, закордонні та локальні артисти, безкоштовні коктейлі, б’юті зони і безліч інших розваг назавжди залишилися в серцях відвідувачів. Завершальний фестиваль 16 і 17 серпня обіцяє вразити нітрохи не менше, адже нова тема – COSMOS.

Організатори вже збирають космічний шаттл і першими капітанами стануть ARTBAT.

ARTBAT перші українці, що вийшли за межі атмосфери і виступили в лайвстрімі Cercle на вершині гори Пан-ді-Асукар в Ріо-де-Жанейро. Їх треки для своїх сетів використовують найвідоміші діджеї світу, серед яких: Solomun, Tale Of Us, Pete Tong, Deadmau5 та Richie Hawtin. Вони давно стали дослідниками інших територій і несуть звучання на такі фестивалі як: Tribe Festival в Бразилії, DC10 Ibiza в Іспанії, Fusion Festival в Німеччині, а вже в серпні вони будуть вести Білі Ночі COSMOS на гіпершвидкості до горизонту подій.

Крім ARTBAT також відома частина екіпажу, вона складатиметься з Jan Blomqvist, Cepasa, Junket, Bolotin, Antai та Guy Richard, Boii Costas, Mark Brainford, LERI, The OrganismNekliFFMusson (Artem Neba & Tokyo).