Aparde Live

Aparde Live

Aparde Live

Date28.02.2020

Starts22:00

Ends03:00

VenueFESTrepublic

LocationЛьвів, вул. старознесенська, 24


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/lener162/domains/ravers.in.ua/public_html/wp-content/themes/musicplay/musicband/events/single-events.php on line 141

Paul Camillo Schröder aka Aparde, у своїй берлінській студії створює музику яка є технічно авангардною і водночас емоційною. В дитинстві, за дев’ять років навчання у музичній школі, він навчився грати на гітарі, фортепіано та навіть ударних. Проте, електронній музиці він навчився уже самостійно. Його творчість, натхненна Deftones і Radiohead, характеризується сміливістю та чуттєвістю. 

Декілька років тому Aparde переїхав до Берліна, щоб здійснити свою мрію – стати продюсером в столиці електронної музики. І йому це вдається, адже першими почули його лайви відувачі саме берлінських клубів. І у 2011 р., він видав свій перший реліз “Goldene Barrikaden”. Потім були “Maerk”, “Dim”, “Loom” та інші релізи, які видавалися на лейблах Ki-records, Stil vor Talent, Traum Schallplatten. Проте, найбільшим поривом, поки що, в кар’єрі артиста вважається реліз його дебютного альбому “Glass”, на лейблі Ki-records, яким керує Christian Löffler. Для написання альбому Paul використав лише аналогові інструменти та звуки які самостійно записав для створення унікальних звукових пейзажів. Це, в поєднанні з голосом артиста та його ліричними текстами, остаточно сформувало його теплий, музичний стиль. 

У 2919 р., Aparde ще більше розвинув свій стиль видавши свій другий альбом під назвою “Hands Rest”. Цей LP віддзеркалює клубну сцену Берліну та ще більше розкриває внутрішній світ музиканта. Очевидно, що Aparde на правильному шляху і з кожним релізом, з кожним лайвом, стає все серйознішою силою з якою слід рахуватися – подихом свіжого повітря в світі сучасної електронної музики. 

Без перебільшення, його дебютний виступ на західній Україні, буде унікальним. Тож, уже починайте планувати планувати свою поїздку до Львова, 28 лютого.