AMELIE LENS Kyiv

AMELIE LENS Kyiv

AMELIE LENS Kyiv

Date24.07.2021

Starts22:00

Ends06:00

VenueАрт-завод Платформа

Locationвул. Магнітогорська, 1-А, Київ


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/lener162/domains/ravers.in.ua/public_html/wp-content/themes/musicplay/musicband/events/single-events.php on line 141
Літня ніч на стародавньому заводі, всеосяжне техно, яке добиває крихти його штукатурки і потужний енергетичний вайб колаборацій проектів з трьох країн.
24 липня, українсько-німецька команда дає старт новому проекту техно вечірок – LAUT. Бельгійські гості в особі Amelie Lens і Farrago підтримують реноме цього слова, яке в перекладі з німецької означає «голосно», а вітчизняний музичний ар’єргард, це прекрасна частина нашого техно – Xenia і Daria Kolosova.
Поєднання класичного техно зі швидкою футуристичною гранню допомагає визначити звучання Amelie Lens сьогодні. Може здатися, що зліт Амелі Ленс стався миттєво, але органічність під час сетів виявилася ідеальними додатковим інгредієнтом для закоханості в її сети і вона подолала багато кейсів, щоб спостерігаючи за нею і слухаючи її музику ви відчули пристрасть.
Якщо уважно стежити за творчістю Амелі, успіх її переплетений безліччю техно-ниточок, одна з яких – Farrago. Він не тільки представляє з нею один лейбл, а й йде поруч по життю. Класична бочка якісно резонує в його творчості, а акцент на Octatrack і Analog Four роблять його сети різноманітними і просувають ім’я далеко за межі рідної Бельгії.
Арт-завод Платформа в Києві приймає в своїх стінах техно-івент світового рівня.