ACID KYIV: Joris Voorn / Âme LIVE / Victor Ruiz / Oxia

ACID KYIV: Joris Voorn / Âme LIVE / Victor Ruiz / Oxia

ACID KYIV: Joris Voorn / Âme LIVE / Victor Ruiz / Oxia

Date02.08.2019

Starts22:00

Ends07:00

VenueЗелений театр

LocationКиїв, паркова дорога 2а


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/lener162/domains/ravers.in.ua/public_html/wp-content/themes/musicplay/musicband/events/single-events.php on line 141

Joris Voorn – один з найвідоміших і найвпізнаваніших артистів електронної сцени. Його треки входять в хіт-паради всіх журналів про танцювальну музику, очолюючи чарти від Mixmag, звучать в сетахкращих діджеїв світу – Carl Cox, Derrick May, Laurent Garnier та інших. Їх можна почути на найвідоміших танцполах світу від The Sub Club до Circo Loco. Joris щорічно знаходиться за пультом культових клубів світу, від лондонського fabric до римського Spazio 900, від манчестерського Warehouse Project до токійського Womb. Грає  на найбільших електронних фестивалях серед яких  Awakenings, Ultra и Tomorrowland.

Victor Ruiz – бразильский продюсер з Берлина. Його треки постійно очолюють списки Beatport і слугують основою для сетів і реміксів, таких артистів як Oliver Huntemann, Thomas Schumacher та ін. Унікальне звучаня робіт Виктора з рок-н-рольним бэкграундом стало легко впізнаваним серед цінителів електронної музики у всьому світі. Офіційні ремікси для таких майстрів електронної сцени, як MOBY, Stephan Bodzin і Dubfire, а також неофіційні модифікації класичних пісень – «Breathe» The Prodigy, «Children» Robert Miles, «Everything Counts» Depeche Mode (спільно з Thomas Schumacher) і «Teardrop» Massive Attack, задають тон вечіркам на головних танцполах світу.

OXIA – один з найбільш шанованих діджеїв і продюсерів Франції. Його кар’єра триває більше двадцяти років активних гастролей по всіх континентах планети. Він видав значний список реміксів і релізів на таких відомих лейблах, як Kompakt, Hot Creations, 8bit, Knee Deep In Sound, Saved … на додачу до свого власного лейблу Diversions Music. Його трек “Domino” став культовим серед шанувальників електронної музики і переступив позначку в 40 млн прослуховувань на YouTube. Він робить ремікси для Moby, Moan і Diversions Music. А його вклад в Knee Deep in Sound Ibiza 2018 важко переоцінити. Все це OXIA поєднує з п’ятирічним співпрацею з Music On Ibiza.

Âme Live – Франк один з двох учасників всесвітньо відомого електронного дуету Âme. Свого часу, колектив перевернув музичний світ, поєднавши техно з мелодійним соуловим звучанням. У 2004 році з виходом однойменного альбому Âme, вони потрапили в усі авторитетні музичні видання і стали по-справжньому затребуваними представниками техно-сцени.
Відтоді колектив випустив понад 20 повноцінних релізів. Стали резидентами культових клубів Robert Johnson, Fabric і Panorama Bar. Створили один з найвпливовіших і креативних лейблів Німеччини – INNERVISIONS.
Франк Відеманн зміг знайти місце в своєму насиченому графіку, між виступами в Berghain і Loveland Festival, 2-го серпня він відвідає Київ і виступить на сцені ACID в Зелений Театр!

The Organism – єдиний український артист в нашому лайнап, але він відомий далеко за межами нашої країни. Треки «The Organism» звучать на багатотисячних фестивалях і в кращих клубах світу, в сетах таких як Solomun, Dixon, Ame, DJ Tennis, Dennis Ferrer, Andhim і багатьох інших. А EP “Rite” випущений «The Organism» на початку 2019 го спільно з главою лейблу «Disco Halal» Moscoman, був відзначений DJMag і легендарним Пітом Тонгом в його радіошоу на BBC Radio 1. А EP “Gypsy” з реміксом Тіма Енгельхардт, зайняв 25-е місце в топ 100 кращих композицій від Beatport і 4-е в топі жанру Melodic House & Techno.