AVIONICS open air / 10 years of Watergate records

AVIONICS open air / 10 years of Watergate records

AVIONICS open air / 10 years of Watergate records

Date07.09.2019

Starts16:00

Ends23:00

VenueНаціональний музей авіації

LocationКиїв, вул. Медова 1


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/lener162/domains/ravers.in.ua/public_html/wp-content/themes/musicplay/musicband/events/single-events.php on line 141

Цього року лейблу Watergate Records, створеного командою одного з найвідоміших берлінських клубів Watergate, виповнюється 10 років. Для кількох десятків людей, які стоять за одним із найвпливовіших лейблів в жанрі електронної музики, це неабиякий привід для гордості. А також нагода влаштувати світовий тур із резидентами лейблу. Одна з цих вечірок відбудеться також і в Києві. В лайнапі улюбленці київської публіки Tiefschwarz та артисти, які відіграють в Україні вперше: Jimi Jules, Ruede Hagelstein. Компанію резидентам Watergate складуть Barseghian і Leri.

Tiefschwarz перекладається з німецької як “глибокий чорний” (deep black). Саме такий аліас вирішили взяти собі брати Alexander “Ali” і Sebastian “Basti” (їхнє друге ім’я Schwarz) у 1996 р. в рідному Штутгарті. Уже з аліасу стає зрозуміло, що улюблений жанр братів це діп хаус. Вони випустили дивовижні альбоми і компіляції та десятки синглів і реміксів. Їхній перший сингл під назвою “Music”, який був виданий ще в 1998 р., відразу ж підтримали всі найвідоміші хаус артисти того часу.  Дебютний альбом “RAL9005”, який вийшов у 2001 р., продовжив цей успіх і привернув увагу багатьох до стилю артистів. А після переїзду до Берліну, у 2002 р., їхня кар’єра почала розвиватися максимально швидко завдяки міжнародним турам, реміксам для багатьох відомих артистів, серед яких Missy Elliott, Goldfrapp, Depeche Mode та Madonna. У 2006 р. Tiefschwarz заснували лейбл “Souvenir Music”, з релізів на якому тоді почалися кар’єри &Me, Adam Port та інших артистів.  Постійно працюючи, виступаючи по всьому світу та розвиваючи власний лейбл Souvenir, Tiefschwarz тримаються на топовому місці на музичній сцені до сьогодні.


Jimi Jules – дуже унікальний артист на електронній сцені. Як мультиінструменталіст він ще з дитинства знайомий з музикою. Музика для нього – це дещо набагато більше, ніж просто робота чи хобі. Себе він вирішив присвятити жанрам техно і хаус. Проводячи багато годин за роботою в студії, на самоті, або з іншими продюсерами, він безупинно шукає нові форми музики та енергії. Jules розпочав свою подорож світом музики з того, що отримав магістерський ступінь за спеціальністю “музика” в університеті мистецтв у Цюриху.  У 2013 р. став резидентом Watergate та ще двох відомих клубів Цюриха. У 2016 р. артист випустив дебютний альбом “Equinox”, який отримав схвальні відгуки багатьох ЗМІ. У 2018 р. йому випала честь стати автором компіляції “WATERGATE 24” від однойменного лейблу. Він один з небагатьох діджеїв, які грають сети all night long по вісім годин., щоразу знаходячи для них треки які майже ніхто не чув. Jimi уже пройшов чималий творчий шлях, на його рахунку релізи на лейблах Zukunft, Innervisions, Cocoon і, звісно ж, Watergate. Тим не менш, все виглядає так, наче для нього це лише початок, і він ще не раз вразить своєю творчістю.

Ruede Hagelstein – німецький продюсер, вокаліст, автор текстів і діджей. В дитинстві він співав у хорі, грав на гітарі та мріяв про кар’єру рок-зірки. Проте, наприкінці дев’яностих розпочав кар’єру діджея у відомому берлінському клубі Tresor. Тоді, він також став редактором у кількох журналах присвячених електронній музиці: Groove Magazin, FLYER Magazin, PRINZ Magazin. Час, який Ruede провів як редактор, наблизив його до серця сцени електронної музики, що підштовхнуло його створити власний веб-проект спрямований на підтримку андеграундного берлінського техно. У 2006 році артист здобув ступінь аудіоінженера в Інституті SAE і став резидентом у Watergate. Його перші треки були підписані такими лейблами Kitsune, Eskimo і Cocoon. Згодом, коли Ruede почав писати музику для рекламних роликів і інших комерційних цілей, до вищезгаданого списку лейблів додалися також Get Physical Music, Bedrock, Suara. Нещодавно Hagelstein вийшов за рамки стандартних діджей сетів і почав передавати своє бачення музики через лайви, під час яких можна почути і його друга скрипача Matorin’а на одній сцені.