Inspired by music

Tale Of Us @ CHI

Tale Of Us @ CHI

Tale Of Us @ CHI

Дата:25/11/2017

Початок:23:00

Завершення:06:00

Локація:клуб CHI

Місто:Київ, вул. паркова дорога 16а

25 листопада в Києві виступить берлінський техно-дует Карміна Конте і Маттео Міллера – Tale Of Us. Їх музика впізнавана скрізь, починаючи клубами Watergate в Берліні і DC-10 на Ібіці, і закінчуючи секретними вечірками по всьому світу.

Tale of Us з’явилися в 2010 році, але за останні 2 роки зробили великий стрибок в кар’єрі.

У червні 2016 року Karm і Matteo запустили власний лейбл Afterlife з таємничим слоганом «одіссея у сферу свідомості». 13 тижнів резидентства в клубі Space на Ібіці в 2016 і Privilege в 2017 році, такі гості як Recondite, Nina Kraviz, Dixon, Ame, Mind Against, Vaal, Mano Le Tough, створення однойменної компіляції і лейблу зробили Afterlife одним з найбільших музичних проектів останніх років.

Mixmag пише про них так: “Їх діджейські сети ідеально балансують між заглиблюючим у світ звуку техно-рейвом на складі і спливаючими в пам’яті асоціаціями з IDM”.

Сьогодні їх звичний уїк-енд виглядає так: після вечірки в Майамі – івент в Secret Solstice в Ісландії, потім – шоу на фестивалі Coachella в Лос-Анджелесі і на десерт – танці в The Warehouse Project в Манчестері. На їхньому рахунку – ремікси для Caribou, Plastikman, Kiamos і Barnt, з десяток ЕР, а також повноформатний альбом “Endless” (2017).

Компанію Tale Of Us в цей вечір складе HOSH. C 2006 року – найважливіший елемент і невід’ємна частина лейблу Diynamic. На вечірці він виконає композиції з нового альбому “Stories from SA TALAIA”. Реліз представляє собою певну синергію HOSH як діджея і музиканта.

“Я діджей, продюсер і промоутер, тому що музика – єдине, що ніколи не стане для мене чимось нудним. Інші речі мені швидко набридають”, – говорить HOSH.

Виступи Tale of Us і HOSH відбудуться в рамках серії вечірок “Portraits” в клубі CHI 25 листопада і стануть її гучним відкриттям. Всього в цій серії заплановано п’ять заходів, які розкривають головних особистостей сучасної електронної музики.

Напишіть відгук