Inspired by music

Promin’ / Modeselektor /

Promin’ / Modeselektor /

Promin’ / Modeselektor /

Дата:01/12/2018

Початок:22:00

Завершення:06:00

Місто:Київ

Фізики назвали б це рефракцією. Promin ‘- промінь світла, який виникає на межі двох середовищ і проходить крізь них. Так виникає переломлення – магічна властивість світла. Перше середовище – це електронна музика. Друге – медіа-арт. Promin ‘- зв’язок між ними. А переломлення – жива емоція, яка виникає в той самий момент, коли звук і світло, мелодія – зображення утворюють унікальну синергію, щось зовсім нове.

Серія вечірок Promin ‘від H2D і Smailov повертається! Після вражаючого перформансу від Telefon Tel-Aviv і виступу Apparat на Арт-Платформі в червні поточного року, команда Promin’ везе найближчих соратників Саші Ринга – німецький дует Modeselektor.

Супер колектив Moderat в творчій відпустці, отже, саме час повернутися до витоків! Modeselektor завжди славилися своїми божевільними діджей-сетами. І так, вони встигли за цим скучити!

Герні і Себастіан – двоє давніх друзів створюють музику разом з самого початку 90х. Вони застали культурний бум Берліна, викликаний падінням Берлінської стіни і назавжди ввібрали дух свободи, яким дихає їх музика. З першого альбому «Hello Mom!» (2005) на лейблі BPitch Control і аж до сьогодні – Modeselektor завжди ставили в тупик музичних критиків, змушуючи їх вигадувати нові стилі і терміни.
Їх власні альбоми, подкасти, компіляції та навіть релізи їх впливового лейбла Monkeytown Records об’єднує загальна філософія, яку самі Modeselektor називають «Boundary Breaking». Руйнуючи кордони, вони створюють щось принципово нове. Завантажують в плавильний котел техно, хардкор, дабстеп, електро, хіп-хоп, IDM, синт-вейв і отримують на виході унікальний саунд – зухвалий, революційний, потужний.

В рамках другої вечірки Promin ‘Modeselektor постануть в кращому своєму форматі: back-to-back діджей-сет від Герні і Себастіана.

Напишіть відгук