Inspired by music

Povitrya: ЦЕХ №27

Povitrya: ЦЕХ №27

Povitrya: ЦЕХ №27

Дата:27/07/2019

Початок:23:00

Завершення:10:00

Локація:Завод Оріон

Місто:Одеса, вул. Житомирська 6

ЦЕХ 27 – саме так позначений цех із залишками промислового обладнання на всіх внутрішніх документах одеського машинобудівного заводу Оріон. 27 липня POVITRYA повертається в уже багатьом знайомі стіни однієї з найбільш атмосферних локацій для проведення рейву. Для літнього івенту ми вибрали воістину особливий склад закордонних артистів:

Anna Haleta – один з найбільш затребуваних техно-артистів Ізраїлю, її регулярні виступи на найбільш відомих майданчиках Європи, мало кого змогли залишити байдужим.

Newa – висхідна зірка грузинської техно-сцени, новий резидент Bassiani, за її плечима релізи на таких авторитетних техно лейблах як Klockworks і Semantica.

Thomas Hessler – ковток свіжого повітря в низці конвеєрних артистів нової берлінської хвилі. Томас швидко зарекомендував себе як майстерний діджей і талановитий продюсер, його музика має характерний почерк з емоційної основою і дуже гіпнотічним грувом.

За традицією, управлінням всім світловим сетапом займуться київські гуру Blck Box, які готуються повністю переосмислити стіни цеху №27.

Вартість квитків:
Предпродаж:
First Release — 250 грн.
Second Release — 300 грн.

На вході:
до 00:30 — 350 грн.
після 00:30 — 400 грн.

Напишіть відгук