Inspired by music

Outlook Festival 2019 Kyiv Official Launch Party

Outlook Festival 2019 Kyiv Official Launch Party

Outlook Festival 2019 Kyiv Official Launch Party

Дата:22/06/2019

Початок:22:00

Завершення:06:00

Локація:Volume Club

Місто:вул. Гарматна 26/2 ПК "РОСТОК"

Outlook Festival – це ідеальне поєднання якісного музичного фестивалю та свята!

Щороку фестиваль, розташований у покинутому форті 19-го століття біля міста Пула (Хорватія) на березі Адріатичного моря, об’єднує 12 000 прихильників саундсистемного звуку і музики та
збирає у своїх стінах найкращих представників drum & bass, hip-hop, garage, grime, dubstep, dub, reggae, house, techno та іншої електронної музики. Outlook пропонує п’ять днів денних пляжних вечірок, а також незліченну кількість вечірок на човнах.
Сам фестиваль відбудеться 4го – 9го вересня, а до того часу Outlook проводить свої фірмові вечірки по всій планеті – у США, Великобританії, Японії, Австралії, ОАЕ, Іспанії, Бельгії, Канаді, Китаї, Колумбії, Чехії, Естонії, Фінляндії, Франції, Німеччині, Італії та УКРАЇНІ! Цьогоріч право бути амбасадорами фестивалю в Україні Outlook довірив – Lumber Room.

На цю подію ми запросили одну з найважливіших осіб драм енд бейс спільноти, котра вперше відвідає столицю України. Володар лейблу Dispatch Recordings, лейбл менеджер Metalheadz, талановитий продюсер та діджей – Ant TC1 котрий вразить своїм двох з половиною часовим виступом.

Ми чекаємо кожного хто живе в ритмі drum and bass!

Напишіть відгук