Inspired by music

Christian Löffler live

Christian Löffler live

Christian Löffler live

Дата:29/08/2020

Початок:20:00

Локація:ВДНГ

Місто:Київ, проспект академіка Глушкова 1

Провідний артист із світовим ім’ям, Christian Löffler, повертається до української столиці із презентацією нового альбому “LYS”. Вже наприкінці серпня культовий німецький музикант та продюсер відіграє в Києві довгоочікуваний лайв.

Resident Advisor вже давно занесли ім’я Christiana до зали слави сучасної електронної музики. Зараз діджея ставлять на одній сцені із Max Cooper, Jon Hopkins і Nicolas Jaar. Таке визнання зовсім не раптове. Кожний реліз музиканта – наче ковток свіжого повітря для поціновувачів якісного та вишуканого ембієнту та діп-хаусу.

Не зрадив себе та фанів класик електронної сцени і тепер. Доповнивши ідеальне поєднання звуків та мелодій зведених в треках ще й концептуальною назвою альбому. На її створення музиканта надихнули тривалі спостереження за грою світла в залежності від змін часу доби й пори року. Саме враження від такого природного явища й наштовхнуло Löffler назвати альбом “LYS”, що з датської перекладається як “світло”.

При цьому, для мільйонів фанів музиканта від Токіо до Берліна даний реліз має зовсім інше значення. А саме, можливість вчергове насолодится та відчути атмосферу кращих світових клубів на сеті улюбленого артиста наживо.

Поринути у глибокий внутрішній світ Christiana та якісну сучасну електронну музику, українські меломани зможуть вже 29-го серпня. Саме в цей день, на київській сцені проллється “промінь світла” нової електронної хвилі. Враховуючи те, що мета музиканта – об’єднати ейфорію з меланхолією, ці хвилі будуть особливо контрастними, та відіб’ються у пам’яті щонайменше до наступної зустрічі.

Напишіть відгук