Inspired by music

Ezoterika - Minimal Session Rebirth

Ezoterika – Minimal Session Rebirth

Ezoterika – Minimal Session Rebirth

Дата:14/10/2017

Початок:23:00

Завершення:11:00

Локація:PORT

Місто:Одеса, вул. приморська 47/2

Що ж, ми просто зобов’язані з вами зустрітися. І ця зустріч буде ще більш очікуваною. З нетерпінням чекаємо цього вечора, в нестандартному для нас форматі, з дуже цікавим і різноманітним лайнапом.

З девятого жовтня стартує передпродаж, вартість  200 грн. Квитки за телефоном 0734238101.
Вартість входу в день події – 250 грн.
Після 7:00 – 150грн.

ANDREY DJACKONDA (Андрій Джеконда) – саунд-продюсер з Молдови. Засновник відомого вінілового та цифрового лейблу Conceptual Records, на якому  успішно видались такі артисти як Yaroslav Lenzyak, Gorbani, Radu Mirica, Basme, Plusculaar, Osvit, Alan Castro, Mikhail Kobzar, Claire і багато інших. Є частим гостем вечірок по всій СНД. Сети та лайви Андрія відомі чуттєвою гіпнотичною атмосферою Deep House і Deep Techno спільно з м’яким і ритимічним Breakbeat. Кожен його виступ подається цілісною ексклюзивною історією, героєм якої стає кожен, хто присутній на танцполі. Головна музична концепція Andrey Djackonda: “Відвертий діалог зі слухачем посередництвом музики”.

ARTEM KLEINST – був нашим гостем на весняній EZOTERIKA і дуже нас потішив. Харківський діджей і промоутер з 10річним стажем. Свою музичну кар’єру розпочав у 2007 р. з сетів на визначних подіях рідного міста.
Звучання Артема характеризується об’єднанням незвичайних звуків і жанрів, різноманітних відгалужень House і Techno, створюючи свій унікальний і глибокий саунд.
Kleinst – засновник і резидент харківської серії техно вечірок “Параметр”, резидент популярної міжнародної інтернет-радіостанції RTS.FM. Видавався на лейблах Teilen Records (Marseille), Dushe Label, In Dushe, 4/4 Deep Culture Label.

JOZHY K (Tzinah/Body Parts) – один з найбільш продуктивних сучасних українських музикантів. Його свінговий урбаністичний стиль яскраво виділяється серед інших. Під різними аліасами видав багато релізів, які активно підтримала світова діджей-спільнота.

 

YAROSLAV LENZYAK – народився в прибережному курортному місті Нова Каховка, що на півдні України. Сонячна енергія, якою просочена атмосфера тих місць, не могла не вплинути на розвиток творчих талантів Ярослава.
Шкільні роки стали відправною точкою в осягненні мистецтва музики. Отримання в юності музичної освіти зіграло свою роль в розвитку музичної майстерності. Цікавий момент з життя Ярослава: коли були поширені мобільні телефони з функцією створення мелодій, багато його друзів отримали оригінальні рінгтони.
Після переїзду до Миколаєва у 2006 р.  розпочав роботу над створенням електронної музики. Там же почався розвиток професійної кар’єри діджея.
З 2008 р. розпочав активну творчу діяльність в якості діджея. Завдяки бажанню і вмінню експериментувати зі звуками, ми чуємо в його роботах солодкий симбіоз різноманітних стилів електронної музики.
За останні роки Ярослав проявив себе багатьма виступами в Європі і за її межами, зокрема в Іспанії, Нідерландах, Португалії, Бельгії, Швейцарії.
Лейбли: SLEEP IS COMMERCIAL, Archipel, Castanea Records, Kina Music.

VOLLAND NAGE – музичний романтик, дуже вимогливий і зі своєрідним смаком. буде грати не у форматі, але обіцяє не зіпсувати такий цікавий мінімалістичний вечір.

 

Напишіть відгук