Inspired by music

Caribou live

Caribou live

Caribou live

Дата:16/08/2020

Початок:19:00

Завершення:22:00

Локація:арт-завод "Платформа"

Місто:Київ, вул. біломорська 1а

Caribou вперше виступить в Києві та презентує нову платівку

Що таке “карибу”? Значення слова залежить від того, що вам до вподоби.
Якщо вам подобаються тварини, то це – північний олень. Якщо захоплюєтеся авіацією, то це назва військово-транспортної “пташки” De Havilland Canada DHC-4 Caribou. Якщо шаленієте від музики, то для вас Caribou – псевдонім Дена Снейта, канадського електронщика, який вперше виступить в Києві та не просто так, а із новою платівкою. Suddenly – перший за шість років альбом Caribou. За словами музиканта, Suddenly – про те, як любити людину, яка поруч і будувати з нею стосунки. Снейт розповідає, що пісні були створені з 900 замальовок, які він збирав з моменту виходу проривної для нього платівки Our Love в 2014 році. “Як і останні кілька релізів, Suddenly буквально не давав мені спати. Наприклад, я зробив велику частину запланованого. Іду в ліжко, але мозок кипить, видає ідеї одну за одною. Мить – і я знову в студії і записую музику до самого ранку”, – зізнається Ден.

Проте все починалося в маленькому містечку Дандас в Канаді, яке Снейт називає “комуною хіпі”. Змалечку він слухав все – від Grateful Dead до Pink Floyd. До електронної музики його підштовхнув Річі Хоутін, який пізніше став його другом. За допомогою дешевого синтезатора і комп’ютера батька він почав робити перші треки – суміш техно-музики і прог-року гурту Yes.

Caribou знайомий нашим меломанам не з чуток – влітку 2010 року трек Odessa з його альбому Swim потрапив не тільки в безліч реклам, зробивши унікальне звучання Снейта впізнаваним з перших нот, але і крутився на багатьох українських дискотеках і радіостанціях. У треках Сaribou можна почути відгомони дитинства, яке повне прог-року. Трохи індустріального груву. Психоделічний настрій. Захоплення музикою рейвів на кшталт хаусу та техно. А в новій пісні Home, першій за п’ять років, з’явилося трохи блюзу та соулу.
На арт-заводі “Платформа” в серпні нас чекатимуть не тільки головні пісні Дена Снейта, але і свіжий альбом, який готується до випуску наступного року. Але найголовніше – атмосфера нескінченного літа за два тижні до його закінчення.

Напишіть відгук