Inspired by music

Белые Ночи vol.6

Белые Ночи vol.6

Белые Ночи vol.6

Дата:15/06/2018

Початок:20:00

Завершення:06:00

Локація:Арт-завод "Платформа"

Місто:Київ, вул. біломорська 1а

Уже шостий раз в Києві відбудеться танцювальний івент “Белые Ночи”.

Понад 100 артистів різних музичних жанрів на 5 сценах, фуд-корт від Ulichnaya Eda, кращі бари Києва, світлові шоу, кіловати звуку, безліч фотозон і кілограми метафану.

Для нас зоряне небо – за лаштунками. А ти – людина ночі, якій призначено його відкрити.

Разом ми терпляче чекаємо літа, щоб переконатися ще раз: за лаштунками – біла-біла ніч. Вона вмикає почуття голосніше, наповнює очі блиском і перетворює нас в безумців, які покладаються тільки на музику, любов і мрії.

Щороку за лаштунками – нове уявлення, все більше персонажів і як і раніше непередбачуваний і красивий ти. Ночі, які ти не забудеш. Ночі свободи і танців. Ночі яскравіші ніж день!

 

Вперше в Україні на Білі Ночі vol.6 виступлять Digitalism (Live)!

Музиканти постійно експериментують з інструментами, різними способами запису і незвичайними поєднаннями звуків. Вони ніколи не слідують за тенденціями і завжди роблять ту музику яку хочуть. За словами Йенса Мeля, кожна пісня – це окрема глава великого і складного роману, що розповідає про соціальні взаємодії, тяжіння і відштовхування.

Хедлайнером Backyard Stage 16 червня стане аргенинський діджей і продюсер Adrian Hour!

У 2015 Адріану вдалося розгромити Beatport відразу трьома треками і потрапити в топ-10 розділу техно. Цим ривком артист встановив новий рекорд в історії ресурсу. Його сети звучать на фестивалях – BPM, Ultra, Creamfields та в найвідоміших клубах світу: Amnesia, Space, Marquee, Pacha. З кожним роком він не зупиняється на досягнутому і успішно продовжує працювати над собою.

 

Хедлайнером SALAT PARTY Showcase стане дует міланських електронників Merk & Kremont.

У 2014 році вони потрапили в ТОП 100 кращих діджеїв світу за версією DJ Mag. Трек «Sad Story» зібрав понад 30 мільйонів переглядів на Youtube і добре відомий в Україні, а останній реліз «Hands Up» стрімко набирає популярність.

Хедлайнером першого дня Backyard Stage стане паризький продюсер Shiba San.

Після знайомства з Чікаго хаусом він почав створювати свої власні треки в 2013 році. DJ Mag назвав Shiba San «кращим французьким» діджеєм 2016 року.

 

Напишіть відгук