Inspired by music

Адвокаты + Dlina Volny (BY)

Адвокаты + Dlina Volny (BY)

Адвокаты + Dlina Volny (BY)

Дата:13/10/2018

Початок:19:00

Завершення:23:00

Локація:клуб Mezzannine.

Місто:Київ, Нижньоюрківська, 31

Адвокати – новий проект фронтмена Dzierzynski Bitz. Поєднавши спадщину вітчизняного нью-вейву з сучасним синт-роком в стилі LCD Soundsystem, John Maus, Адвокати отримали свій особливий звук. Дебютний альбом “23:45” вийшов в квітні 2018 р. і був добре сприйнятий авторитетними медіа. Видання Meduza описало платівку так: “Якби хлопчик Бананан жив в наш час, то записував би подібну музику”, а провокаційний кліп на пісню “Люди” був визнаний кращим на MTV в програмі “12 злісних глядачів”. Минулої осені група вже встигла відіграти концерти в Берліні, Празі та Вроцлаві, а в цьому сезоні відправляється в міні-тур на підтримку свого альбому і нового відео на трек “Помри”.

Dlina Volny – свіжий cold-wave, проект-рефлексія на пострадянську реальність з вінтажними клавішами і пробираючим до тремтіння вокалом.

Отже, запам’ятовуємо координати хорошої музики: 13 жовтня, Київ, Нижньоюрківська, 31, клуб Mezzannine. Хочемо уточнити, що це не адвокатська таємниця і про концерт можна розповісти друзям. Головне, говорити правду і нічого крім правди

Напишіть відгук