Inspired by music

I Wannabe

I Wannabe
Нік
I Wannabe
Місто
Київ
Жанри
drum & bass
Початок кар\'єри
2007
Веб-сайт
Follow

I Wannabe  Biography

I Wannabe (справжнє ім’я Андрій Сіроткін) – drum and bass саунд-продюсер і діджей з Києва. На даний момент має багато релізів на закордонних та вітчизняних лейблах, таких як Formation, Machinist Music, Cymbalism и 22:22. На його трек “Too Busy To Awake” зробив ремікс Maldini із Bad Company, а його спільна робота із співвітчизником Sunchase під назвою “Slice” прозвучала в подкасті Noisia.

I Wannabe пов’язав своє життя з музикою після закінчення школи. У 2004 році Андрій закінчив dj-школу Back 2 Skool, де оволодів діджеїнгом, і уже тоді почав збирати свою колекцію d`n`b платівок.

Через три роки експерименти зі звуком привели Андрія до першого релізу на лейблі Darkland.

З того моменту I Wannabe став цікавитись лише електронною музикою всіх жанрів: house, techno, idm, trip-hop, але основним жанром для нього став саме drum and bass.

У 2009 році Андрій познайомився з live idm колективом Telekinez. В результаті спільних експериментів утворився проект I Wannabe & Cryogen Heart – двоє людей, які грають живу музику з синтезаторів – dubstep і drum and bass.

В 2011 році I Wannabe приєднується до лейблу Bass Me та одноімменної промо-групи. Разом з Dj Minikin (Kiev Bass) та іншими однодумцями провели серію вечірок Bass Me в клубах Xlib і Cinema, а також випустили релізи bass-музики українських і закордонних артистів.

У 2013 році в творчості I Wannabe з’явилось techno. Під аліасом Shade Of Drum він випускає реліз на Bass Me, який підтримали багато відомих артистів, серед яких Joseph Capriati, Staphan Bodzin, Pig & Dan, Technasia,  James Zabiela. Через рік після успіху відкрився окремий лейбл Cyclic Numbers, на якому Minikin і I Wannabe (під аліасом Shade Of Drums) видають лише техно. Другий реліз лейблу за авторством Shade Of Drums підтримали такі артисти, як Danny Tenaglia, Dany Rodriguez, Josh Wink.

Паралельно з розвитком двох жанрів Андрій стає учасником колективу “Ритми Ра” у 2012 році. За час існування колективу було записано реліз під назвою “Тут і зараз” та проведено кілька невеликих концертів. У 2014р. гурт припинив своє існування.

У 2015р. I Wannabe повертається до d &b сетів та стає учасником нової формації Lumber Room, яка займається організацією вечірок в Києві.